Aranżacja salonu z białą sofą. Niepraktyczna? Zobacz 10 ciekawych inspiracji!

2022-04-19 11:05

Salon z białą sofą ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Jednak aranżacja salonu z sofą w białym kolorze sprawdzi się prawie w każdym wnętrzu.

Biel jest najbardziej neutralnym z kolorów i dlatego dobrze komponuje się ze wszystkimi barwami. Aranżacja salonu z białą sofą wymaga dobrego przemyślenia. Zależy ona również od funkcji jaką salon pełni w naszym mieszkaniu.

Aranżacja salonu: sofa w centrum

Biała sofa w salonie może stanowić centralny punkt rodzinnych spotkań. Ciekawa aranżacja salonuodpowiednio wyeksponuje biały mebel. Sofa w takim kolorze pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Stanowi też doskonałe tło dla kolorowych dodatków. Aranżacja salonu z białą sofą może być ciekawym rozwiązaniem, gdy zależy nam na kontrastowych zestawieniach – biel ładnie będzie się prezentować w kontraście do czerni lub ciemnego drewna.

Aranżacja salonu: biała sofa niepraktyczna?

Nawet, gdy mamy małe dzieci, nie wykluczajmy aranżacji salonu z biała sofą. Możemy ją przecież przykryć narzutą w odpowiednim kolorze, a kredki i mazaki nie będą dla niej groźne. Wszystko też zależy od materiału, z którego wykonana jest sofa. Jeśli obawiamy się zabrudzeń, zdecydujmy się na biały pokrowiec na sofę, który zawsze możemy swobodnie wyprać.

Aranżacja salonu z białą sofą wprowadza do wnętrza pozory porządku i czystości, dlatego warto ją przemyśleć i dobrze zaplanować. Zobacz naszą galerię i wybierz aranżację salonu dla siebie!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE