Dodatki dekoracyjne do sypialni w kolorze zielonym. Trendy 2017!

2017-09-12 17:15

Szukasz dodatków dekoracyjnych do sypialni w kolorze zielonym? Z motywami roślinnymi w skali XXL? To znaczy, że jesteś na bieżąco z trendami! Możesz wybierać wśród poduszek, pościeli, pledów, ceramiki. W sklepach znajdziesz nawet tapety  z motywem kaktusów lub liści monstery i palm.

Grasz w zielone? Może to mało oryginalny pomysł wiosną, ale nikt się tym nie przejmuje. Kolor zielony jest optymistyczny, przypomina, że wszystko budzi się do życia. My też. Jak więc wprowadzić zieleń do modnych wnętrz w stylu skandynawskim, których bazą są białe ściany i jasna, drewniana podłoga, szara sofa. Kolor zielony jest więc idealnym jej uzupełnieniem.

Motywy roślinne w skali XXL

Przeskalowane motywy roślinne, wszystko jedno egzotyczne czy rodzime, na poduszkach, tapetach, pościeli czy zasłonie sprawią, że w sypialni zapanuje atmosfera  wakacyjna. Lubimy zieleń we wszystkich odcieniach - od seledynowego po szmaragdowy, bo każdy pozytywnie wpływa na wnętrze – odświeża i wnosi spokój. Czasem do podkreślenia świeżości zieleni dodajemy mały dodatek w kolorze czerwonym, pastelowo-różowym lub błękitnym. Pomysł dla odważnych? Łóżko z wysokim zagłowiem, tapicerowanym zielonym aksamitem!

Czytaj też: Dodatki do domu, czyli toaletka na Dzień MatkiPościel z zielonym motywem roślinnym
Autor: Materiały prasowe H&M HOME

Prawdziwe motywy roślinne w kolorze zielonym

Szukając pomysłów jak ożywić wnętrze sypialni pamiętajmy także o żywych roślinach. Do łask powróciły sukulenty i kaktusy, palmy oraz okazałe monstery. W aranżacjach sypialni w stylu skandynawskim często pojawiają się tez eteryczne paprocie, chińskie pieniążki  oraz oplątwy.

Czytaj też: Wielki powrót roślin doniczkowych, czyli Urban Jungle