Tak mieszka Dawid Kubacki. Skoczek pokazał swój piękny dom na Podhalu

2022-03-11 18:30

Dawid Kubacki to jeden z najbardziej utytułowanych polskich skoczków młodego pokolenia. Oprócz imponujących osiągnięć na polu zawodowym, brązowy medalista Olimpiady w Pekinie może poszczycić się piękną rodziną i przytulnym domem na Podhalu. Jak mieszka Dawid Kubacki? Skoczek połączył styl góralski z nowoczesnym. Efekt robi wrażenie!

Spis treści

  1. Gdzie mieszka Dawid Kubacki?
  2. Jak mieszka Dawid Kubacki? Przytulny jasny salon
  3. Tak mieszka Dawid Kubacki. Przytulna kuchnia w drewnie
  4. Dom Dawida Kubackiego - piękno prostoty

Gdzie mieszka Dawid Kubacki?

Dawid Kubacki mieszka z rodziną w Szaflarach, ok. 17 km na północ od Zakopanego. Wystrój domu skoczka można określić jako eklektyczny - tradycyjne, góralskie elementy dekoracji wnętrz łączą się tu ze stylem nowoczesnym. Przeważają jasne barwy i drewno. Całość tworzy ciepły i przytulny klimat.

Jak mieszka Dawid Kubacki? Przytulny jasny salon

Centrum przestronnego salonu w domu Dawida Kubackiego zajmuje pokaźnych rozmiarów narożnik w granatowym kolorze. To właśnie tutaj skoczek wraz z rodziną i ukochanym psem spędzają czas na odpoczynku i zabawie.

Dzięki dużej ilości przeszkleń, salon Dawida Kubackiego jest bardzo jasny. Efekt ten wzmacnia biel ścian i podłoga wykonana z jasnych drewnianych desek. Strefa wypoczynkowa od jadalnianej i kuchennej wydzielona została w intrygujący sposób - za pomocą heksagonalnych płytek z motywami góralskimi. 

W salonie Dawida Kubackiego znalazł się również kamienny kominek opalany drewnem, który w mroźne, zimowe wieczory daje ciepło i wprowadza do pomieszczenia przytulną atmosferę.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Tak mieszka Dawid Kubacki. Przytulna kuchnia w drewnie

Dawid Kubacki często dzieli się z fanami na Instagramie zdjęciami z kuchni, dzięki czemu możemy podejrzeć, jak skoczek urządził to miejsce. W kuchni dominuje jasne drewno (blaty i górne szafki). Kontrastuje ono z czarnymi frontami dolnych szafek. 

Dom Dawida Kubackiego - piękno prostoty

Dom Dawida Kubackiego jest kilkukondygnacyjny - świadczą o tym zdjęcia z różnymi rodzajami schodów. W korytarzu panuje podobna kolorystyka co w pozostałych częściach domu - białe i szare ściany łączą się z jasnym drewnem parkietu i pozostałych elementów wyposażenia (np. stopni schodów).

Minimalistyczny wystrój domu Dawida Kubackiego pozwala łatwiej dobrać dodatki. Jasne ściany skoczek chętnie zapełnia zdjęciami swoich najbliższych.

W domu Dawida Kubackiego styl góralski łączy się ze stylem nowoczesnym. I tak na przykład modna biała cegła na ścianie i grafika z motywem jelenia doskonale współgrają z litym drewnem na podłodze i schodami ze stylizowaną poręczą.

Przytulna sypialnia wyłożona jest parkietem w jodełkę, a miękki jasny dywan zapewnia komfort termiczny bosym stopom. Dawid Kubacki uchylił również rąbka tajemnicy, pokazując fragment swojej łazieni - możemy dostrzec, że dominują w niej ciemne płytki.

Dawid Kubacki może pochwalić się również ogromnym, pięknie urządzonym ogrodem, w którym nie tylko może spędzać czas z rodziną i ukochanym psem, ale również dbać o swoją kondycję.

Zajrzyj do domu Dawida Kubackiego: