Tak mieszka Dawid Kubacki. Skoczek pokazał swój piękny dom na Podhalu

2022-03-11 18:30

Dawid Kubacki to jeden z najbardziej utytułowanych polskich skoczków młodego pokolenia. Oprócz imponujących osiągnięć na polu zawodowym, brązowy medalista Olimpiady w Pekinie może poszczycić się piękną rodziną i przytulnym domem na Podhalu. Jak mieszka Dawid Kubacki? Skoczek połączył styl góralski z nowoczesnym. Efekt robi wrażenie!

Spis treści

  1. Gdzie mieszka Dawid Kubacki?
  2. Jak mieszka Dawid Kubacki? Przytulny jasny salon
  3. Tak mieszka Dawid Kubacki. Przytulna kuchnia w drewnie
  4. Dom Dawida Kubackiego - piękno prostoty

Gdzie mieszka Dawid Kubacki?

Dawid Kubacki mieszka z rodziną w Szaflarach, ok. 17 km na północ od Zakopanego. Wystrój domu skoczka można określić jako eklektyczny - tradycyjne, góralskie elementy dekoracji wnętrz łączą się tu ze stylem nowoczesnym. Przeważają jasne barwy i drewno. Całość tworzy ciepły i przytulny klimat.

Jak mieszka Dawid Kubacki? Przytulny jasny salon

Centrum przestronnego salonu w domu Dawida Kubackiego zajmuje pokaźnych rozmiarów narożnik w granatowym kolorze. To właśnie tutaj skoczek wraz z rodziną i ukochanym psem spędzają czas na odpoczynku i zabawie.

Dzięki dużej ilości przeszkleń, salon Dawida Kubackiego jest bardzo jasny. Efekt ten wzmacnia biel ścian i podłoga wykonana z jasnych drewnianych desek. Strefa wypoczynkowa od jadalnianej i kuchennej wydzielona została w intrygujący sposób - za pomocą heksagonalnych płytek z motywami góralskimi. 

W salonie Dawida Kubackiego znalazł się również kamienny kominek opalany drewnem, który w mroźne, zimowe wieczory daje ciepło i wprowadza do pomieszczenia przytulną atmosferę.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Tak mieszka Dawid Kubacki. Przytulna kuchnia w drewnie

Dawid Kubacki często dzieli się z fanami na Instagramie zdjęciami z kuchni, dzięki czemu możemy podejrzeć, jak skoczek urządził to miejsce. W kuchni dominuje jasne drewno (blaty i górne szafki). Kontrastuje ono z czarnymi frontami dolnych szafek. 

Dom Dawida Kubackiego - piękno prostoty

Dom Dawida Kubackiego jest kilkukondygnacyjny - świadczą o tym zdjęcia z różnymi rodzajami schodów. W korytarzu panuje podobna kolorystyka co w pozostałych częściach domu - białe i szare ściany łączą się z jasnym drewnem parkietu i pozostałych elementów wyposażenia (np. stopni schodów).

Minimalistyczny wystrój domu Dawida Kubackiego pozwala łatwiej dobrać dodatki. Jasne ściany skoczek chętnie zapełnia zdjęciami swoich najbliższych.

W domu Dawida Kubackiego styl góralski łączy się ze stylem nowoczesnym. I tak na przykład modna biała cegła na ścianie i grafika z motywem jelenia doskonale współgrają z litym drewnem na podłodze i schodami ze stylizowaną poręczą.

Przytulna sypialnia wyłożona jest parkietem w jodełkę, a miękki jasny dywan zapewnia komfort termiczny bosym stopom. Dawid Kubacki uchylił również rąbka tajemnicy, pokazując fragment swojej łazieni - możemy dostrzec, że dominują w niej ciemne płytki.

Dawid Kubacki może pochwalić się również ogromnym, pięknie urządzonym ogrodem, w którym nie tylko może spędzać czas z rodziną i ukochanym psem, ale również dbać o swoją kondycję.

Zajrzyj do domu Dawida Kubackiego:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE