Jak mieszka Katarzyna Dowbor? Tak prowadząca "Nasz Nowy Dom" urządziła się na wsi

2022-04-05 8:57

Katarzyna Dowbor mieszka pod Warszawą, w swoim wymarzonym domu, który sama urządziła. Wnętrza są przytulne, pełne ciepła i widać, że prowadząca "Nasz Nowy Dom" urządziła je z sercem, dokładnie tak jak chciała. Zobacz, jak mieszka Katarzyna Dowbor!

Spis treści

  1. Jak mieszka Katarzyna Dowbor? Przytulny dom z ogrodem
  2. Dom Katarzyny Dowbor: przytulny salon z jadalnią
  3. Kuchnia Katarzyny Dowbor
  4. Idealne miejsce do odpoczynku
  5. Zajrzyj do domu Katarzyny Dowbor:

Jak mieszka Katarzyna Dowbor? Przytulny dom z ogrodem

Katarzyna Dowbor mieszka w 160-metrowym domu pod Warszawą. Okolica jest cicha i otoczona zielenią oraz polami uprawnymi. Dziennikarka może więc liczyć na ciszę i spokój, a także odpocząć od hałasu stolicy. Wokół domu dziennikarka urządziła piękny ogród z krzewami, drzewami i kwietnymi rabatami. Ogród to również doskonałe miejsce dla czworonożnych pupili Katarzyny Dowbor.

Z zewnątrz dom Katarzyny Dowbor prezentuje się równie przytulnie, co wewnątrz. Biała elewacja skontrastowana jest z brązowym drewnianym gankiem z kolumnami, po których wije się bluszcz. Dom oracza klasyczny płot z drewnianych palików, a przestrzeń wokół budynku pokrywa naturalny kamień. 

Dom Katarzyny Dowbor: przytulny salon z jadalnią

Parter w domu Katarzyny Dowbor to duża przestrzeń składająca się z salonu połączonego z jadalnią, kuchni oraz oddzielnego pokoju, w którym dziennikarka często odpoczywa i ogląda telewizję. Na szczególną uwagę w tej części domu zdecydowanie zasługuje sufit, który składa się odsłoniętych drewnianych desek oraz bielonych belek stropowych. To wprowadza do wnętrza wiejski, rustykalny klimat. 

W salonie Katarzyny Dowbor znajduje się kominek a tuż przy nim dwa wygodne, eleganckie fotele. Nieco dalej, tuż pod schodami prowadzącymi na piętro prowadząca "Nasz Nowy Dom" urządziła kameralny i przytulny kącik z zabytkowym sekretarzykiem i wyścielanym krzesłem. Na podstawie zdjęć publikowanych przez dziennikarkę możemy wywnioskować, że jest to jedno z jej ulubionych miejsc w domu. To tutaj często spędza czas ze swoimi czworonogami. 

W części jadalnianej inspirowanej stylem rustykalnym i prowansalskim, oprócz solidnego drewnianego stołu znajdziemy bielony, przeszklony kredens, w którym Katarzyna Dowbor trzyma swoją imponującą kolekcję porcelany z Bolesławca! Na ścianie w jadalni prowadząca "Nasz Nowy Dom" powiesiła porcelanowe biało-niebieskie talerze, pocztówki oraz zdjęcia. 

Dom Katarzyny Dowbor zapewne nie przypadłby do gustu osobom ceniącym minimalizm i puste przestrzenie - wnętrza dziennikarki są pełne...wszystkiego! Mebli, dodatków, sprzętów, naczyń, zdjęć, figurek, świeczników... W jednym z wywiadów Katarzyna Dowbor przyznała, że uwielbia "durnostojki", ponieważ wprowadzają one do jej domu klimat i .urządzają wnętrze".

Kuchnia Katarzyny Dowbor

Jadalnia oddzielona jest od kuchni białą wyspą z szafkami i półkami. Sama kuchnia to połączenie stylu klasycznego z rustykalnym. Biały fartuchowy zlew oraz białe kafelki nad blatem razem z ciemnymi meblami tworzą ciekawy kontrast, który wcale nie przeszkadza - wręcz przeciwnie! Tuż nad wyspą będącą jednocześnie miejscem do przechowywania zastawy stołowej, na hakach wiszą białe kubki, najprawdopodobniej również z manufaktury w Bolesławcu, której Katarzyna Dowbor jest wielką fanką.

Idealne miejsce do odpoczynku

W pokoju, który od salonu oddzielają szklane drzwi prowadząca "Nasz Nowy Dom" chętnie wypoczywa i ogląda telewizję. Pokaźna biblioteczka po brzegi wypełniona książkami zajmuje całą długość ściany. Po obu jej stronach Katarzyna Dowbor ustawiła dwie białe sofy, idealne do wieczornych seansów przed telewizorem. Na ścianach wiszą natomiast czarno-białe portrety rodziny dziennikarki, także jej dalekich przodków. 

Dom Katarzyny Dowbor to miejsce przytulne, ciepłe i urządzone z sercem. To przestrzeń, w której prowadząca "Nasz Nowy Dom" może odpocząć od pędu i hałasu stolicy, zregenerować siły i pobyć w gronie najbliższych - członków rodziny i swoich wiernych czworonogów. 

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Zajrzyj do domu Katarzyny Dowbor:

Nasi Partnerzy polecają