Jak mieszka Adele? Przytulne wnętrza za miliony [ZDJĘCIA]

2021-10-14 12:50

Adele właśnie wraca z nową płytą, a my postanowiliśmy skorzystać z okazji i podejrzeć, jak mieszka artystka. Jest luksusowo, modnie, ale przede wszystkim – przytulnie! Zobacz, jak urządziła swoje posiadłości Adele!

Spis treści

  1. Gdzie mieszka Adele? 
  2. Jak mieszka Adele? Na salonach u piosenkarki
  3. Dom Adele: zielona kuchnia 
  4. Zobacz, jak mieszka Adele!

Gdzie mieszka Adele? 

Adele przez większość swojego życia mieszkała w Londynie – tutaj też ma swoją elegancką posiadłość w Kensington, prestiżowej dzielnicy w centrum miasta. Jednak kilka lat temu piosenkarka zamieniła szary, zatłoczony i kosmicznie drogi Londyn na rzecz na słonecznego Los Angeles. Zagraniczne źródła podają, że artystka jest właścicielką 3 domów w Beverly Hills, z czego pierwszy kupiła w 2016 roku za bajeczną sumę 9.5 mln dolarów. Trzy lata później, w 2019 roku Adele nabyła kolejną posiadłość w Beverly Hills, i to właśnie tam spędza większość czasu razem ze swoim synkiem, Angelo. 

No dobrze, a jak właściwie mieszka Adele? Jaki styl lubi i jak urządziła swoje gniazdka? Odpowiedzi mogą dostarczyć zdjęcia, które gwiazda opublikowała na swoim Instagramie. Adele sama uchyla rąbka tajemnicy, publikując co jakiś czas zdjęcia, na których można dojrzeć fragment salonu, kuchni czy ogrodu.

Nie zawsze jesteśmy w stanie określić, które wnętrze pochodzi z której posiadłości, ale z całą pewnością możemy stwierdzić jedno: wnętrza, w których mieszka Adele są przytulne i urządzone z wyczuciem stylu. Owszem, są luksusowe i eleganckie, ale widać, że artystka na pierwszym miejscu stawia ciepło i przytulny klimat! Dom wg Adele to miejsce, w którym czuje się swobodnie i bezpiecznie.

Jak mieszka Adele? Na salonach u piosenkarki

W 2020, z okazji swoich urodzin Adele opublikowała zdjęcie, na którym stoi przed swoim domem w Beverly Hills. Widzimy tylko część elewacji, ale od razu możemy zauważyć, że ma on bardzo...angielski klimat. Elewacja ściany zewnętrze wyłożone są białymi deskami, a gdzieniegdzie po ścianie wiją się krzewy białych róż.

Ale wejdźmy do środka.

Zacznijmy od salonu (salonów?). Na jednym ze zdjęć Adele pozuje na tle ściany z telewizorem. Szczególną uwagę zasługuje kominek z szarego marmuru. Piękne, oryginalne użylenia dodają mu charakteru, a całość wygląda bardzo luksusowo i elegancko.

Kolejne zdjęcie ukazuje inny pokój dzienny w jednej z posiadłości piosenkarki. Tym razem możemy lepiej się przyjrzeć jego wystrojowi. Salon jest przytulny i ciepły, jest to przede wszystkim zasługa drewna oraz kolorów. Beżowe ściany stanowią neutralne tło dla stylowych mebli w odcieniu głębokiego brązu. Tuż nad telewizorem znajduje się inspirowana stylem industrialnym zabudowa meblowa o metalowej konstrukcji i miętowym odcieniu frontów. Ciepło i przytulność zapewnia przestronna sofa w karmelowym kolorze, a także drewniana podłoga. W salonie Adele znalazły miejsce również zielone roślinki, m.in. epipremnum czy pokaźnych rozmiarów figowiec sprężysty stojący pod oknem.

Dom Adele: zielona kuchnia 

A teraz chodźmy do kuchni! Jak wygląda kuchnia Adele? Na filmiku opublikowanym przez piosenkarkę widzimy fragment kuchni w jednej z amerykańskich posiadłości. Kuchnia jest przytulna, inspirowana angielskim stylem cottage. Sama artystka w wywiadach wspominała kilkukrotnie, że taki styl jest najbliższy jej sercu.

Pierwsze, co uderza w aranżacji kuchni Adele jest zabudowa. Fronty mebli w kolorze przytłumionej zieleni ze złotymi gałkami doskonale kontrastują z białymi blatami, ścianami i zlewem z fartuchem. Podłoga w kuchni wyłożona została drewnianymi panelami w ciepłym odcieniu, a także – co może nam wydawać się nietypowe w kuchni – postarzanym perskim dywanem

Nie tylko piosenki Adele są klimatyczne - takie są również i jej wnętrza. Mimo bycia wielką gwiazdą z milionami dolarów na koncie, jeśli chodzi o urządzanie domu, piosenkarka stawia na wygodę, domowe ciepło i przytulny klimat.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Zobacz, jak mieszka Adele!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany