Jak mieszka Magda Gessler? Bajeczne wnętrza pełne kolorów

2022-03-24 9:39

Magda Gessler to bez wątpienia królowa polskiej gastronomii. Restauratorka chętnie dzieli się z fanami na Instagramie zdjęciami ze swojego życia prywatnego – w tym czasu spędzanego ze swoim ukochanym, Waldemarem Kozerawskim w ich wspólnym domu w Kanadzie. Jak urządziła się Magda Gessler za granicą? Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Spis treści

  1. Jak mieszka Magda Gessler? Bajeczny dom w Kanadzie
  2. Dom Magdy Gessler: wejście do bajkowej willi
  3. Tak mieszka Magda Gessler: salon pełen barw
  4. Królowa w kuchni: przytulnie w stylu kanadyjskim
  5. Zajrzyj do domu Magdy Gessler:

Jak mieszka Magda Gessler? Bajeczny dom w Kanadzie

Magda Gessler wielokrotnie wypowiadała się na temat domu, który kupiła w Kanadzie razem z ukochanym, Waldemarem Kozerawskim. Gdy gwiazda "Kuchennych rewolucji" odwiedza ukochanego w Toronto, często publikuje na swoim Instagramie zdjęcia z pobytu w bajecznej willi, dzięki czemu wiemy, jak para urządziła woje wspólne gniazdko.

Jak mieszka Magda Gessler w Kanadzie? Gwiazda „Kuchennych rewolucji” urządziła kanadyjską willę tak, by odpowiadała gustom i jej, i Waldemara. Już na pierwszy rzut oka widać, że restauratorka i jej partner nie są miłośnikami nowoczesnych, pustych przestrzeni i surowego minimalizmu. Wręcz przeciwnie!

Dom Magdy Gessler kipi kolorami, różnorodnością faktur, materiałów. Pełno w nim przedmiotów, miękkich tkanin, dodatków, które wprowadzają do wnętrza przytulny, rodzinny klimat. Bo nie może być inaczej – w domu, tak jak na stole – ma być swojsko i ze smakiem!

Dom Magdy Gessler: wejście do bajkowej willi

Magda Gessler to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Zapytana niegdyś przez magazyn „Gala” o swój styl, restauratorka określiła go mianem renesansowego, tłumacząc:

- Barok kapie złotem, a renesans kolorem. Jestem kobietą renesansu, „wielofunkcyjną” - maluję, gotuję, czaruję, dekoruję, piszę…

Nie można się z tym nie zgodzić, także w kwestii aranżacji wnętrz, które perfekcyjnie oddają charakter i styl Magdy Gessler.

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z holu, które często publikuje restauratorka na swoim instagramowym profilu. Wchodząc do środka możemy odnieść wrażenie, że przenieśliśmy się do bajkowej krainy pełnej odważnych zestawów barwnych, mocnych kolorów, kwiatów i...fantazyjnych kolumn!

W tej części domu Magdy Gessler dominują ciepłe barwy, które wprowadzają do posiadłości przytulny, domowy klimat. Pomarańczowe ściany doskonale łączą się z parkietem wykonanym z naturalnego drewna oraz ciemno-brązowymi kolumnami i półkolistymi łukami wieńczącymi przejścia między pomieszczeniami.

W korytarzu znajdziemy również motywy kwiatowe – na przykład na stylowym dywanie lub panelach ściennych z malowidłami kwiatów, które restauratorka umieściła wzdłuż schodów prowadzących na piętro.

Tak mieszka Magda Gessler: salon pełen barw

Z korytarza przejdźmy do salonu, który jest jego stylistycznym i kolorystycznym przedłużeniem. W pokoju dziennym dominują czerwienie i pomarańcze. W jego centralnej części restauratorka i jej ukochany wstawili wygodną welurową sofę oraz fotele w kolorach przewodnich (czerwień i pomarańcz). W salonie miejsce znalazły również stare drewniane meble, piękne kryształy, eleganckie świeczniki, a także dzieła sztuki, oświetlone profesjonalnymi kinkietami.

W dalszej części salonu znajduje się stół na rzeźbionych nóżkach, przy którym Magda Gessler może podejmować gości, pracować lub spożywać posiłek przygotowany dla siebie i Waldemara. Strefa jadalniana przykuwa uwagę również z innego powodu – ściana za stołem została pomalowana w taki sposób, by imitowała regał wypełniony po brzegi książkami z różnobarwnymi okładkami. Efekt jest niesamowity!

Królowa w kuchni: przytulnie w stylu kanadyjskim

Jak wygląda kanadyjska kuchnia Magdy Gessler? Na jednym z filmów opublikowanych przez restauratorkę widzimy, jak wspólnie z Waldemarem przygotowuje kolację z okazji Święta Dziękczynienia.

Kuchnia urządzona jest na planie litery „U” z zabudową w kolorze miodowym i białym blatem. Zgodnie z amerykańsko-kanadyjską modą, na podłodze wykonanej z litych desek rozłożony jest dywan. Całość prezentuje się klimatycznie i przytulnie, co na pewno zachęca do gotowania!

Dom Magdy Gessler w Kanadzie jest dokładnie taki jak jego właścicielka – pełen finezji, ekspresji, wigoru i rodzinnego ciepła. Nic dziwnego, że gwiazda „Kuchennych rewolucji” tak go uwielbia!

Zajrzyj do domu Magdy Gessler:

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: