ZOBACZ WIDEO: Włoski styl w kuchni. Co o włoskich kuchniach mówią eksperci?

2022-06-24 13:16
WŁOSKI STYL W KUCHNI. Webinar z cyklu „Luksus znaczy jakość”

Jakie trendy kuchenne zaobserwowaliśmy na targach Eurocucina w Mediolanie? Które materiały i kolory są modne? Na jakie rozwiązania funkcjonalne warto postawić, projektując kuchnię? Obejrzyj spotkanie, podczas którego na te inne pytania odpowiedzieli eksperci – arch. Bartłomiej Bajon oraz Antonio Ciarma z fimry Veneta Cucine.

Obejrzyj spotkanie z ekspertami od projektowania kuchni i dowiedz się jak zmienia się kuchnia i jej rola w domu? Jakie nowe materiały, rozwiązania i trendy kuchenne pojawiły się na tegorocznych targach w Mediolanie? Jak przebiega proces projektowania kuchni z pomocą architekta i producenta mebli kuchennych? Na te i inne pytania odpowiedzieli Bartłomiej Bajon, współzałożyciel i główny architekt pracowni PL.architekci oraz Antonio Ciarma, Prezez Zarządu Veneta Cucine Warszawa, włoskiego producenta kuchni modułowych, którego pierwszy salon w Polsce znajduje się w warszawskiej Domotece. Webinar „Włoski styl w kuchni” poprowadziła Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, redaktor naczelna magazynów „Dobre Wnętrze”, „M jak Mieszkanie” oraz serwisu Urzadzamy.pl.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Zabudowa kuchni. Jak z sukcesem zabudować kuchnię? Zobacz WIDEO – porady architektów

Jak dobrze urządzić kuchnię? 10 zdjęć kuchni z pomysłem i porady specjalistów

Kuchnia otwarta na salon - jak urządzić? Dobry projekt i aranżacje [architekt radzi]

Zabudowa kuchenna na zamówienie. O czym musisz wiedzieć, nim podpiszesz umowę?

Partnerzy
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE