Martyna Wojciechowska pokazała kuchnię. Króluje w niej biel i drewno

2022-11-15 13:31

Martyna Wojciechowska mieszka na warszawskim Żoliborzu, jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic stolicy. Podróżniczka co jakiś czas publikuje w sieci zdjęcia ze swojego gniazdka, dzięki czemu fani mogą podejrzeć jak urządziła się ich idolka. Ostatnio dziennikarka pochwaliła się przytulną kuchnią, w której króluje biel i drewno.

martyna wojciechowska
Autor: instagram.com/martyna.world

Kuchnia Martyny Wojciechowskiej

Kuchnia słynnej podróżniczki połączona jest z jadalnią i salonem. Aranżując kuchenną przestrzeń, Martyna Wojciechowska postawiła na modne i przyjemne w odbiorze połączenie bieli z drewnem. W kuchni podróżniczki białe są więc ściany, górny rząd szafek, ściana nad blatem oraz sam blat. Dodatki i sprzęty również, między innymi ekspres do kawy, czajnik elektryczny i toster ekskluzywnej marki Smeg.

Drewniane są natomiast dolne szafki oraz zabudowa od strony korytarza, która kryje w sobie m.in. lodówkę, piekarnik i mikrofalę. 

kuchnia
Autor: instagram.com/martyna.world

W kuchni Martyny Wojciechowskiej uwagę zwraca również biały zlewozmywak z tzw. fartuchem, czyli wychodzącą poza blat częścią zlewu. Oprócz ciekawego wyglądu, zlewozmywak farmerski (jak jest często nazywany) chroni blat i fronty szafek przed kontaktem z wodą. Dzięki swojej głębokości, poprawia również komfort użytkowania.

W kuchni podróżniczki nie zabrakło również świeżych ziół i roślin. Przełamują one wszechobecną biel i nieco ożywiają przestrzeń. 

kuchnia
Autor: instagram.com/martyna.world

W jadalni Martyna Wojciechowska wstawiła duży prostokątny stół wykonany z drewna. Na grubym blacie widać nawet naturalne wyszczerbienia, które dodają mu uroku. Kuchnia Martyny Wojciechowskiej to minimalistyczna przestrzeń, w której nie zabrakło nawiązań do stylu eko. Naturalne drewno w połączeniu z neutralną bielą i soczystą zielenią roślin tworzy we wnętrzu miły, przytulny klimat. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE