Martyna Wojciechowska pokazała kuchnię. Króluje w niej biel i drewno

2022-11-15 13:31

Martyna Wojciechowska mieszka na warszawskim Żoliborzu, jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic stolicy. Podróżniczka co jakiś czas publikuje w sieci zdjęcia ze swojego gniazdka, dzięki czemu fani mogą podejrzeć jak urządziła się ich idolka. Ostatnio dziennikarka pochwaliła się przytulną kuchnią, w której króluje biel i drewno.

martyna wojciechowska
Autor: instagram.com/martyna.world

Kuchnia Martyny Wojciechowskiej

Kuchnia słynnej podróżniczki połączona jest z jadalnią i salonem. Aranżując kuchenną przestrzeń, Martyna Wojciechowska postawiła na modne i przyjemne w odbiorze połączenie bieli z drewnem. W kuchni podróżniczki białe są więc ściany, górny rząd szafek, ściana nad blatem oraz sam blat. Dodatki i sprzęty również, między innymi ekspres do kawy, czajnik elektryczny i toster ekskluzywnej marki Smeg.

Drewniane są natomiast dolne szafki oraz zabudowa od strony korytarza, która kryje w sobie m.in. lodówkę, piekarnik i mikrofalę. 

kuchnia
Autor: instagram.com/martyna.world

W kuchni Martyny Wojciechowskiej uwagę zwraca również biały zlewozmywak z tzw. fartuchem, czyli wychodzącą poza blat częścią zlewu. Oprócz ciekawego wyglądu, zlewozmywak farmerski (jak jest często nazywany) chroni blat i fronty szafek przed kontaktem z wodą. Dzięki swojej głębokości, poprawia również komfort użytkowania.

W kuchni podróżniczki nie zabrakło również świeżych ziół i roślin. Przełamują one wszechobecną biel i nieco ożywiają przestrzeń. 

kuchnia
Autor: instagram.com/martyna.world

W jadalni Martyna Wojciechowska wstawiła duży prostokątny stół wykonany z drewna. Na grubym blacie widać nawet naturalne wyszczerbienia, które dodają mu uroku. Kuchnia Martyny Wojciechowskiej to minimalistyczna przestrzeń, w której nie zabrakło nawiązań do stylu eko. Naturalne drewno w połączeniu z neutralną bielą i soczystą zielenią roślin tworzy we wnętrzu miły, przytulny klimat.