Joanna Koroniewska pochwaliła się marmurową wyspą kuchenną. "Jak już spełniać marzenia, to z rozmachem"

2023-04-05 12:11

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie ustają w pokazywaniu swojego nowego apartamentu, zachwycając się jego poszczególnymi elementami. Teraz przyszedł czas na wyspę kuchenną, którą kiedyś internauci porównali do stołu obrad na Kremlu. Jak prezentuje się w całej okazałości?

Joanna Koroniewska
Autor: instagram.com/joannakoroniewska

Dowborowie już od kilku miesięcy mieszkają w nowym domu. Jego wnętrza zostały urządzone bez przepychu i zbędnego przeładowania, ale z elegancją i smakiem. Salon Joanny Koroniewskiej to przestrzeń o wysokich sufitach, w której stanął biały wypoczynek. 

Stamtąd rozpościerają się też widoki nie tylko na miasto, ale i położoną po przeciwległej stronie kuchnię. Jak wygląda?

Jasna i przytulna kuchnia Joanny Koroniewskiej

Również i w tym pomieszczeniu znalazło się okno wysokie na dwie kondygnację. Dzięki temu nigdy nie brakuje tam światła i jest bardzo przytulnie. Naprzeciwko drzwi tarasowych zamontowano bardzo proste białe meble, których fronty nie posiadają uchwytów.

Kuchnia Joanny Koroniewskiej
Autor: instagram.com/joannakoroniewska

Zestawiono je z czarnymi dodatkami, nie tylko sprzętem AGD, ale też chlebakiem, deską do krojenia,  baterią i sześcioma hokerami, które stanęły przy gigantycznej wyspie. 

Jej długość faktycznie jest imponująca i przekracza 3,5 m! Podobnie jak backsplash wykonano ją z jasnego marmuru. 

Kuchnia Joanny Koroniewskiej
Autor: instagram.com/joannakoroniewska

- Moim największym marzeniem od zawsze było mieć wyspę w kuchni. A jak już spełniać marzenia, to z rozmachem! (...) To nasze ulubione miejsce w domu i spędzamy przy niej najwięcej czasu. A jak się z Dowborem pokłócimy, to jest na tyle duża, że każdy bez problemu znajdzie swój kąt! - zachwyca się na Instagramie Asia.Nad wyspą zawisła futurystyczna, ogromnych rozmiarów lampa w kolorze miedzi. 

Ładnie?

Przeczytaj również: