Pani domu jest oczarowana wystrojem angielskich wnętrz. Taki styl postanowiła przenieść do aranżacji sypialni. Powstała przytulna i elegancka sypialnia glamour. Na uwagę zasługują bardzo dekoracyjne ściany w pasy. Całość utrzymana jest w ulubionych przez właścicielkę kolorach - bielach, czerniach i szarościach. Aby ocieplić aranżację sypialni w pasy, zostały wprowadzone do wnętrza stare meble i dodatki, wyszukane na targach staroci. Podczas urządzania wnętrza zadbano o wszystkie detale, dzięki czemu każdy element podkreśla styl glamour. Przykładowo wysokie cokoły podłogowe, listwy przysufitowe oraz gipsowe sztukaterie to ukłon w stronę elegancji.

Wystrój sypialni: ściana w pasy

Czerń, szarości, brązy stworzyły aranżację sypialni elegancką, ciepłą i oryginalną. Miejsce łączenia tapety w pasy z malowaną lamperią (farba Jura 50, Caparol) ukryto pod gipsową listwą. - „Konsolki” nocne powstały po przecięciu na pół stolika, który pochodził z mojego rodzinnego domu i wędrował ze mną od czasów studenckich – opowiada właścicielka. Pasy w sypialni są bardzo efektowne, można w ten sposób pomalowac ścianę - co wbrew pozorom nie jest prostym zadaniem, lub kupić gotową tapetę.

Sypialnia glamour i stylowe dodatki

W stonowanej aranżacji sypialni doskonale sprawdziły się stylizowane meble i przytulne dodatki. Narzuta na łóżku w sypialni pochodzi z Home & You, taca z Westwing.pl, zasłony z AlmiDécor, a kinkiety – z Maison du Monde. Całość wieńczy aksamitny żyrandol (Flo). Anielska orkiestra, czyli lampka (Artdecor24.pl), to jeden z ulubionych dodatków pani domu, która woli rzeczy z charakterem od tych zwyczajnych. Pianino wylądowało w sypialni, bo tylko tu nie ma ogrzewania podłogowego, które szkodzi instrumentowi. Obok bujak latem stojący na tarasie. Na ścianach sypialni w ładnych ramkach pocztówki ze starym Giżyckiem i zdobiona biała rama, w której można osadzić lustro.

WIĘCEJ: zobacz jak pani domu urządziła swoją kuchnię >>>