Romantyczna sypialnia: 10 pomysłów na ładną sypialnię!

Sypialnia, która zachwyci ładną aranżacją i będzie wygodnym miejscem odpoczynku? To możliwe. Zobacz 10 pomysłów na romantyczne sypialnie!

sypialnia
sypialnia
sypialnia
sypialnia
sypialnia

Sypialnia w stylu romantycznym będzie ciekawym pomysłem dla osób ceniących delikatne wzory, kolory i formy. W galerii znajdziesz 10 inspiracji, jak ładnie urządzić sypialnię.

Sypialnia: wnętrze wielofunkcyjne

W sypialni najważniejsze jest takie rozplanowanie wnętrza, aby uwzględniało potrzeby mieszkańców. Często bowiem sypialnia to nie tylko miejsce do spania, ale również do pracy, czy czytania. Jeśli sypialni używa więcej niż jedna osoba, strefy powinny zostać tak rozplanowane, aby mieszkańcy wzajemnie nie przeszkadzali sobie w odpoczynku.

Sypialnia: delikatność i styl

Charakter romantycznej sypialni nadadzą przede wszystkim kolory: biel, pastele, ale także przydymione odcienie różu, fioletu, czy także szarości. Aranżacja sypialni w romantycznym stylu może obfitować również w motywy i wzory – głównie kwiatowe. Sprawdzą się zwłaszcza różane printy i małe roślinne dekoracje. Nowoczesne sypialnie w stylu romantycznym są zwykle przestronne i minimalistyczne. Charakteryzuje je jednak miękka forma mebli, obić, czy przytłumiona kolorystyka. Warto w romantycznej sypialni zadbać o odpowiednią dekorację okna – ładne zasłony w klasycznej lub rolety w nowoczesnej.

Sypialnia jest miejscem, w którym powinniśmy przede wszystkim dobrze wypocząć, ale także miło spędzić czas. Jeśli w aranżację sypialni włożymy odrobinę pomysłowości, efekt może nas zauroczyć. W galerii sypialni znajdziesz ładne i ciekawe inspiracje!

Ocena: 0
Zdjęcia: Andrzej Szandomirski, Sylwester Rejmer, Bernard Białorucki, Michał Przeździk, Marcin Czechowicz, Sara Niedźwiecka, Michał Skorupski, Radosław Wojnar

POLECANE ARTYKUŁY