Jaki powinien być styl białych aranżacji? Sypialnia może być romantyczna, nowoczesna, tradycyjna, rustykalna. Bo do każdej sypialni pasują białe aranżacje. W aranżacjach sypialni bez obaw więc sięgaj po ten kolor. To świetna baza do wprowadzania zmian. Białe ściany, podłoga, łóżko, pościel zasłony – takie aranżacje sypialnia wyglądają bardzo lekko. Dodaj kolorowe światło lampki nocnej, poszewkę poduszki lub miękki pled w delikatnych barwach i już zmieniają się aranżacje. Sypialnia nie jest stale taka sama, choć nie wymieniasz mebli i nie malujesz ścian na nowy kolor. To właśnie siła białych aranżacji – sypialnia w nowych szatach i do tego niewielkim kosztem!

Minimalistyczne aranżacje: Sypialnia na biało bez błędu

Decydując się na białe aranżacje sypialni, warto pamiętać, że biel nie lubi bałaganu. Każda rzecz: ubrania, książki będą na bieli bardzo widoczne. Uwaga, osoby kochające artystyczny nieład! Wybierzcie może aranżację sypialni nie tylko w bielach, a raczej wybierzcie jedną z aranżacji sypialni z akcentami innych kolorów.

Białe aranżacje: SYPIALNIA z akcentami koloru

Jeśli obawiasz się, że w białe aranżacje sypialni może wkraść się monotonia, wykorzystaj małe akcenty koloru. Nocny stolik z ciemnego drewna, barwny tkany dywanik przed łóżkiem, tapeta za zagłówkiem łóżka, narzuta w delikatny deseń ożywią białe aranżacje sypialni. Nie stosuj jednak za dużo akcentów w białych aranżacjach, sypialnia bowiem straci swój delikatny, szlachetny charakter.