Autorska dekoracja ścienna: zaprojektuj ją sam!

 Ozdoba ścienna

Fot. Materiały prasowe Lotari

Oryginalna dekoracja ścienna odmieni każde wnętrze! Różnorodność ofert sprawia, że często mamy problem z wyborem ciekawej ozdoby ściennej. Wahasz się pomiędzy tradycyjną tapetą, oryginalnymi naklejkami czy wykorzystaniem własnej fotografii? A może chcesz wprowadzić do wnętrza autorski element dekoracji ściennej? Teraz to nie jest takie trudne. Wystarczy pomysł!

Pomysłowa dekoracja ścienna to nie tylko ciekawa ozdoba wnętrza, ale przede wszystkim dopełnienie jego aranżacji. Czasem marzy nam się wprowadzenie do wnętrza autorskiego elementu. Jeśli masz własny projekt i wiesz co chciałabyś zobaczyć na ścianie swojego pokoju - zrealizuj go!

Aranżacja ścian: postaw na kreatywność

Ciekawa ozdoba ściany nada każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Będzie ona nie tylko elementem decydującym o estetyce pomieszczenia, ale przede wszystkim może być odzwierciedleniem osobowości lokatora. W zależności od stylu w jakim urządzone jest wnętrze, na rynku dostępnych jest wiele różnych projektów i wzorów ozdób ściennych. Teraz sam możesz zaprojektować własną dekorację ścienną!

 

 Ozdoba ścienna

Fot. Materiały prasowe Lotari

Zaprojektuj własną dekorację ścienną

Jeśli masz pomysł na oryginalną dekorację ścienną, teraz w szybki i łatwy sposób możesz go zrealizować. Okazuje się, że droga ta wcale nie jest ciężka. Zaprojektuj samodzielnie wzór ozdoby ściennej, własnej poduszki czy oryginalnej dekoracji na szafkę i ciesz się pięknym efektem. Nadruki na produktach Lotari są całkowicie bezpieczne. Tworzone są tuszem lateksowym, który nie wydziela zapachów, a ponadto jest bardzo trwały. Sam proces tapetowania nigdy nie był prostszy - wystarczy spryskać tapetę wodą i następnie przykleić ją do ściany, bez użycia kleju.

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Anna Rychlewicz Zdjęcia: Materiały prasowe Lotari

POLECANE ARTYKUŁY