Przestrzeń we wnętrzu jest dobrze ukształtowana pod względem funkcjonalnym, a strefy mieszkania przenikają się tworząc spójną całość. Aranżacja salonu z kuchnią utrzymana jest w jasnych barwach, wśród których przeważa biel. Białe meble i kolory ścian powiększyły optycznie przestrzeń, co wraz z brakiem ścian i przegród sprawiło, że aranżacja salonu wydaje się jeszcze bardziej przestrzenna.

Aranżacja salonu: soczysty kolor

Jasna podłoga w salonie ociepliła proste wnętrze, a charakter całej aranżacji salonu nadają kolorowe dodatki – w salonie żółte wnętrze półki w białym regale, żółty dywan w kształcie koła nawiązujący do stylistyki folk, lampy, siedziska, poduszki oraz inne drobiazgi. Całość podkreśla dominująca kolorystycznie fototapeta w kolorowe pasy, zaprojektowana specjalnie dla tego wnętrza. Niebieskie siedzisko – puf równoważy i chłodzi żółtą dominację w aranżacji salonu. Akcenty kolorystyczne nadały wnętrzu dynamiki i ożywiły spokojne, jasne kolory bazowe. Uwagę zwraca też funkcjonalna zabudowa na ścianie z biurkiem.

Aranżacja salonu z kuchnią: podstawowa biel

Kuchnię oddziela od salonu wyspa, służąca także jako miejsce do spożywania posiłków. Biała zabudowa kuchenna jest bardzo pojemna, a fronty górnych szafek ładnie nawiązują do stylizacji salonu. Graficzna tapeta z napisami przenika ze strefy kuchni aż do holu, a drewniana obudowa wyspy i blaty w kuchni mają niemal identyczny odcień jak jasna, drewniana podłoga. Dzięki temu wszystkie elementy delikatnie się przenikają i ładnie współgrają kolorystycznie.