Prezentujemy aranżacje łazienek z prawdziwych domów i mieszkań, które są oryginalne i zaskakujące. Są to łazienki skrojone na miarę. Ich wystrój odzwierciedla upodobania, kaprysy, potrzeby właścicieli. Zdjęcia łazienek prezentujemy w galerii. Jest wśród nich łazienka z obrazem w stylu industrialnym, nowoczesna łazienka z porteretem na ścianie wykonanym z mozaiki, łazienka przeszklona połączona z sypialnią. Obejrzyj aranżacje łazienek, które odbiegają od standardowego urządzania wnętrz. Nie są to tanie łazienki. Mimo że aranżacje mają róźny styl, we wszystkich postawiono na wysokiej jakości materiały wykończeniowe i wyposażenie.

Pomysłowe aranżacje łazienek

Na pierwszym zdjęciu łazienka bezwstydna, czyli połączona z sypialnią. Sypialnia i łazienka jako jedna przestrzeń - to coraz częstszy zabieg w apartamentach i dużych domach, gdzie dostępna możemy przestrzeń pozwala na takie łączenia pomieszczeń. Między łazienką a sypialnią jest jedynie szklana ściana, która jest też częścią kabiny prysznicowej. Na blacie wyłożonym kaflami do złudzenia przypominającymi surowe drewno – misa umywalki. Horyzontalnie umieszczone lustro odbija fototapetę - graffiti. Na podłodze torby-gnieciuchy („Fiorira”) na bieliznę i ręczniki ze sklepu NAP.

Takie artystyczne aranżacje łazienek sprawiają, że to właśnie łazienka - skrojona na miarę - często jest najszykowniejszą kreacją w domu. Nawet wanna (np. w ofercie firmy Royal Home) wykonywana jest według indywidualnego projektu.