To on strzelił pierwszego gola w meczu z Arabią! Zaglądamy do mieszkania Piotra Zielińskiego

2022-11-28 10:34

Piotr Zieliński to bohater sobotniego meczu z Arabią Saudyjską, który w 39 minucie strzelił pierwszego gola. Prywatnie od trzech lat jest mężem Laury, a od roku tatą Maksa. Dzisiaj zaglądamy w jego domowe pielesze i przyglądamy się, jak mieszka.

Mieszkanie Piotra Zielińskiego
Autor: instagram.com/zielu_94

Kim jest Piotr Zieliński?

Piotr Zieliński urodził się w Ząbkowiach Śląskich w 1994 r. Swoją karierę piłkarską zaczynał w tamtejszym klubie “Orzeł”. Obecnie jest członkiem Polskiej Reprezentacji oraz gra w barwach włoskiego klubu SSC Napoli. W 2019 r. wziął ślub z Laurą Słowiak, a dwa lata później para powitała na świecie swojego pierwszego syna.

Piotr Zieliński i Laura Zielińska
Autor: instagram.com/zielu_94

Jak podaje portal klodzko.naszemiasto.pl, Zieliński wspiera swoje rodzinne strony. Kupił tam dwa domy, jeden w Ząbkowicach, a drugi w Targowicy, w których działa stowarzyszenie “Piotruś Pan” i placówka opiekuńczo-wychowawcza typu rodzinnego. Prowadzą je rodzice Piotra.

Gdzie mieszka Piotr Zieliński?

Piotr Zieliński mieszka nieopodal Neapolu. Jak urządził swoje mieszkanie? To możemy podejrzeć na Instagramie jego żony. Laura we wnętrzach postawiła na stonowane i klasyczne barwy.

W salonie próżno szukać żywszych kolorów. Zarówno kanapa, dywan jak i zasłony utrzymano w szarościach. Pokój jest bardzo jasny, znajduje się w nim dużo okien, które przysłonięta białymi firankami. Za kanapą pojawiła się część jadalna

Pokój dziecięcy w mieszkaniu Piotra Zielińskiego

Kiedy w 2021 r. urodził się Maksymilian, żona Piotra, Laura, pokazała fragment jego pokoju. Zielińska postawiła na białe mebelki i miętowe dodatki. Spójrzcie tylko na misia, becik i kokardę na koszyku! Zapewne również reszta pokoju dziecięcego jego spójna stylistycznie.

Mieszkanie Piotra Zielińskiego
Autor: instagram.com/lauraslowiak/

Sypialnia i łazienka Piotra Zielińskiego

W sypialni za łóżkiem pojawił się czarny, imitujący skórę zagłówek. (Możemy go dostrzec również na zdjęciu wykonanym w łazience.) Na ścianie położono tapetę w jasnobrązowym kolorze.

Mieszkanie Piotra Zielińskiego
Autor: instagram.com/lauraslowiak

Widać, że Zielińscy lubią szarości. W łazience ułożono właśnie mozaikę w dwóch odcieniach: grafitu oraz popielu, która z daleka daje nieco wizualny efekt pepitki. Jak wam się podoba?

Mieszkanie Piotra Zielińskiego
Autor: instagram.com/lauraslowiak

Przeczytaj więcej:

Źródło: klodzko.naszemiasto.pl, pudelek.pl, zabkowice.pl
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE