Radek Liszewski sprzedaje dom za ponad 2 miliony. W środku luksusy, a rachunki podobno śmiesznie niskie

2022-11-29 15:08

Lider zespołu “Weekend”, Radek Liszewski sprzedaje swoją luksusową willę na Podlasiu za 2 250 000 zł. Nowy właściciel będzie miał do dyspozycji nie tylko ogromny ogród z dostępem do plaży, trzystanowiskowy garaż, saunę, ale też… studio nagraniowe.

Jak mieszka Radek Liszewski?
Autor: Materiały prasowe Otodom.pl / instagram.com/weekend_zespol

Ponoć Radkowi Liszewskiemu oraz jego żonie na Podlasiu doskwierała samotność. W związku z tym przeprowadzili się do Warszawy, gdzie mieszkają ich synowie. Jak powiedział muzyk w wywiadzie dla Fakt.pl, to również dla niego wielka oszczędność czasu. Do tej pory odwiedziny w programie śniadaniowym to była dla niego całodzienna wyprawa, teraz jest to w stanie załatwić rano i mieć jeszcze całą drugą połowę dnia wolną.

Lider zespołu Weekend, Radek Liszewski sprzedaje dom

Liszewscy uznali, że nie potrzebują już liczącego 180 m kw. domu w Sejnach i wystawili go na sprzedaż. Chociaż cena wydaje się dosyć wysoka, kiedy porównamy ją z kosztem zakupu mieszkania czy domu w stanie deweloperskim, raczej zmienimy zdanie. Wybudowana w 2008 r. willa znajduje się na ogromnej, liczącej ponad 60 arów działce.

Dom Radka Liszewskiego
Autor: Materiały prasowe / otodom.pl

Jak przekonywał Liszewski w wywiadzie dla Fakt.pl, do domu można wprowadzić się praktycznie od razu, ponieważ w środku zostają wszystkie meble (oprócz łóżek) i sprzęty. Poza standardowym wyposażeniem w domu znalazło się również miejsce dla siłowni, sauny, a nawet studia nagraniowego!

Sielski dom Liszewskiego, sad, staw i niskie koszty utrzymania

Z kolei na portalu Otodom możemy przeczytać, że nowy właściciel domu będzie się cieszył prawdziwie sielską atmosferą. Ogród został zaprojektowany z dbałością o każdy detal. W pobliskim stawie można nie tylko zażywać latem kąpieli, ale też łowić ryby, a zimą jeździć na łyżwach. Nieopodal domu znajduje się las, gdzie z kolei można spacerować czy biegać. 

Dom Radka Liszewskiego
Autor: Materiały prasowe / otodom.pl

Co więcej, nowy właściciel będzie mógł korzystać też z sadu, w którym zasadzono przeróżne drzewka owocowe: śliwy, czereśnie czy wiśnie, ale też szklarni i ogródka warzywnego!

Dom ma być całkowicie samowystarczalny dzięki panelom fotowoltaicznym czy ekologicznej przydomowej oczyszczalni ścieków. Z kolei woda, jaka jest potrzebna, by zadbać o tak duży ogród, czerpana jest ze studni głębinowej. Ponoć koszt utrzymania nieruchomości nie przekracza… 100 zł miesięcznie!

Dom Radka Liszewskiego
Autor: Materiały prasowe / otodom.pl

Jak wygląda dom Radka Liszewskiego?

Na parterze znalazło się miejsce aż dla kuchni, przestronnego salonu, czterech sypialni i łazienki. Poddasze, liczące 60 m kw., może zostać zaaranżowane zgodnie z potrzebami nowych właścicieli. W części podpiwniczonej z kolei urządzono letnią kuchnię oraz siłownię.

Dom Radka Liszewskiego
Autor: Materiały prasowe / otomdom.pl

Dom urządzono raczej w sposób tradycyjny, bez zbytniego przepychu. W salonie postawiono czarną, skórzaną sofę. Przy stole w jadalni pojawiły się również obite czarną skórą krzesła. Jak wam się podoba?

Dom Radka Liszewskiego
Autor: Materiały prasowe / otodom.pl

Przeczytaj również:

Źródło: fakt.pl, otodom.pl
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE