Pastelowe mieszkanie Marzeny Rogalskiej. Łazienka to istny salon kąpielowy!

2022-11-18 11:50

Podczas gdy inne gwiazdy pokochały biel i raczej są powściągliwe, jeśli chodzi o kolory w swoich wnętrzach, to śmiało można stwierdzić, że mieszkanie Marzeny Rogalskiej jest inne niż wszystkie. W domu na każdym kroku można spotkać pastelowe akcenty. W salonie zieleń, a w łazience… no sami zobaczcie!

Mieszkanie Marzeny Rogalskiej
Autor: instagram.com/marzena_rogalska

Marzena Rogalska to dziennikarka, aktorka oraz pisarka. Po jej mieszkaniu widać, że nie podąża ślepo za modą, ale stawia dokładnie na to, co jej się najbardziej podoba. 

Mieszkanie Marzeny Rogalskiej. Salon: szczypta zieleni i szczypta różu

W salonie pojawiła się miętowa lamperia, a jedną ze ścian ozdobiono nawiązującą do niej kolorystycznie tapetą w różnego rodzaju liście. Akcentem kontrastującym z zielenią jest różowy, wygodny fotel, który stanął przy biblioteczce z książkami, tworząc swoisty kącik czytelniczy. Widać, że dziennikarka lubi tam przesiadywać, szczególnie w piżamie.

Mieszkanie Marzeny Rogalskiej
Autor: instagram.com/marzena_rogalska

“Wbrew wszystkiemu, a zwłaszcza rytmowi poniedziałku, kiedy rano biegasz z obłędem w oczach, kiedy lista rzeczy do zrobienia wydłuża się niemiłosiernie - mówię Wam dzień dobry w piżamowej wersji, mojej ulubionej, mogłabym bowiem bić rekordy godzin chodzenia w piżamie!” - napisała na Instagramie Marzena Rogalska.

Mieszkanie Marzeny Rogalskiej
Autor: instagram.com/marzena_rogalska/

Mieszkanie Marzeny Rogalskiej, łazienka to różowe królestwo

Trudno uwierzyć, że osoba, która nie lubiłaby przesiadywać długie godzinny w wannie, czytając książkę, mogłaby mieć łazienkę, a właściwie salon kąpielowy, rodem z magazynu! Na różowej podłodze uzupełnionej drewnianymi panelami, pojawiła się duża, wolnostojąca wanna.

Łazienka Marzeny Rogalskiej
Autor: instagram.com/marzena_rogalska

Na ścianach ułożono białą mozaikę. Naszym zdaniem, to strzał w dziesiątkę! Dzięki niej łazienka nie wygląda cukierkowo. Wielkie brawa również za różowe fugi, które dodają całości charakteru. Zwróćcie uwagę na doskonałe zachowanie proporcji między kolorem a uzupełniającymi barwami!

Łazienka Marzeny Rogalskiej
Autor: instagram.com/marzena_rogalska

Nie wiemy, kto inspirował się kim, ale ta łazienka przywodzi nam na myślę łazienkę Reese Whiterspoon. Ponieważ jednak amerykańska gwiazda niedawno skończyła remont swojego domu, zdaje się, że to Marzena Rogalska była pierwsza i stała się trendsetterką różowych łazienek!

Łazienka Marzeny Rogalskiej
Autor: instagram.com/marzena_rogalska

Marzena Rogalska sama nie potrafi ukryć zachwytów, tak opisując swoją łazienkę na Instagramie:

"Na dzień dobry taka scenka rodzajowa - do mojej prześlicznej pastelowej łazienki wpada nieproszony gość i wykrzykuje z zachwytem - Twoja łazienka jest jak z żurnala, robimy sesję! Przyjaciel prosił tradycyjnie o zachowanie anonimowości (pozdrawiam Cię Adam). Jak widać pozowała cała rodzina i ja się teraz trochę chwalę, ale przede wszystkim raduję, bo ja sobie ten zakątek już dawno wymarzyłam i to jest moje domowe SPA."

Przeczytaj również:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE