Reese Witherspoon pokazała swoją łazienkę w stylu "Legalnej Blondynki". Ocieka różem i luksusem

2022-09-30 13:04

Róż jest passé? Nic bardziej mylnego! Od lat nie spada z piedestału i wciąż przewija się w kolorystycznych trendach. Zdaje się, że wielką fanką różu jest też Reese Whiterspoon, która na swoim Instagramie pokazała jak urządziła swój dom. Uwagę szczególnie przykuwa łazienka, której nie powstydziłaby się sama "Legalna blondynka"

Reese Whiterspoon jako legalna blondynka
Autor: Kadr z filmu/Metro-Goldwyn-Mayer

Pamiętacie nasz artykuł o stylu Barbiecore? Jeśli nie, koniecznie kliknijcie tutaj i dowiedzcie się co nieco na jego temat. Chociaż trendy pojawiają się i znikają, nie spisujcie różowego na straty. Obiecujemy, że po premierze filmu “Barbie” z Ryanem Goslingiem i Margot Robbie, która planowana jest na przyszły rok, świat znowu oszaleje na punkcie różu!

Tymczasem Reese Whiterspoon dobrze wie, co w trendach piszczy. Wróćmy jednak na chwilę do przeszłości. Któż nas nie pamięta “Legalnej blondynki”? Główna bohaterka, Elle Woods, w którą to właśnie wcielała się Whiterspoon, była poniekąd następczynią Barbie. Jej świat był słodki i cukierkowy. Chętnie sięgała po różowe okulary, tak bardzo oddające jej charakter, swoje CV nasączała perfumami, a my wszyscy zaśmiewaliśmy się do łez, oglądając jej perypetie. Gdyby Elle mogła zajrzeć do domu Reese, z pewnością przyklasnęła by temu, jak aktorka odnowiła swój dom. Whiterspoon nawiązała współpracę z marką Kohler, a jej efektami trwającego przez dwa lata remontu niedawno pochwaliła się w sieci. Jedno z pomieszczeń urządziła w stylu “Legalnej blondynki”.

Na poniższym wideo możemy zobaczyć, jak ubrana na różowo Reese oprowadza nas po swoim domu. Przyznaje, że został on urządzony przy pomocy projektantów wnętrz z Los Angeles. Konkretnie aktorka korzystała z usług firmy projektowej Bonesteel Trout Hall. 

Różowa łazienka Reese Whiterspoon

Whiterspoon najbardziej jest dumna ze swojej łazienki. Twierdzi, że doskonale oddaje jej osobowość, dodając, że róż to stanowczo jej kolor. Ten kolor zadomowił się u aktorki w postaci tapet, zarówno w łazience, jak i salonie.

Różowa łazienka Reese Whiterspoon
Autor: instagram.com/reesewitherspoon

Nieopodal umywalki znajduje się również różowe krzesło. Także niektóre oświetlenie utrzymane jest w tej barwie. Aby nie było jednak zbyt słodko, ten kolor został skontrastowany z czarno-białą podłogą i marmurowymi blatami. Reese oraz wspomagającym ją architektom udało uzyskać się świeżą, nowoczesną, ale i kobiecą przestrzeń, do której lubi zapraszać przyjaciół.

Żeby nie było do końca tak cukierkowo, nie cały dom to wnętrza rodem z “Legalnej blondynki”. W kuchni i w łazience pojawiło się wiele nowoczesnych akcentów i te zostały utrzymane w bieli, podczas gdy łazienka męża Reese to typowo męska jaskinia, gdzie czerń miesza się ze złotem.

Z kolei salon został utrzymany w neutralnych barwach. Kolor do wnętrza wprowadzają dodatki: poduszki i ogromny obraz, ale również... niesamowita zieleń, widoczna przez ogromne okno.