Jak mieszka Ewa Drzyzga? Do pracy jedzie 300 km, ale ma za to "piękny widok, spokój, ciszę"

2023-02-06 15:39

Chociaż Ewę Drzyzgę możemy kilka razy w tygodniu zobaczyć w telewizji śniadaniowej TVNu, to mało kto wie, że dziennikarka wcale nie mieszka w Warszawie, a ponad 300 km od stolicy, w podkrakowskich Mogilanach. Tam odnalazła ciszę i spokój, będąc jednocześnie blisko dużego miasta.

Ewa Drzyzga
Autor: instagram.com/ewa_drzyzga

W mediach społecznościowych Ewa Drzyzga nie lubi pokazywać swojej prywatnej przestrzeni. Próżno szukać tam wielu ujęć z jej domu, raczej pokazuje kulisy swojej pracy i siebie w sytuacjach zawodowych. Tak jak wspomnieliśmy, dziennikarka razem z rodziną mieszka w Mogilanach, blisko Zakopianki.

W wywiadzie, jakiego udzieliła magazynowi “Gala” opowiedziała, że mieszkała w różnych miejscach i w Warszawie, i we Wrocławiu. W mieszkaniu było jej ciasno i marzył się jej dom

- Po prostu pojawiła się rodzina i lepiej mi poza miastem. Mam inną przestrzeń, czuję się wolna. Sama świadomość, że za oknem czeka na ciebie twój kawałek zieleni, działa kojąco. (...) Podoba mi się tu piękny widok, spokój, cisza, a zarazem blisko miasta. Nie planuję przeprowadzki. - wyznała.

Drzyzga świetnie się czuje, mieszkając na wsi, otoczona zielenią. Ceni, że może wyjść na spacer, bez specjalnego strojenia się. Jedynym zagrożenie, jakie widzi, to że można się zamknąć w takim mikroświecie i na to trzeba uważać. 

Jak wygląda dom Ewy Drzyzgi?

Ewa Drzyzga do swojej kuchni wybrała meble o jasnych frontach. Górne szafki są przeszklone albo w ogóle nie mają drzwiczek, więc zarówno szkło i alkohole są wyeksponowane. Wygląda na to, że w kuchni dziennikarki znalazło się też miejsce na wyspę, której blat wykonano z grafitowego granitu. 

Od czasu do czasu możemy zobaczyć, jak wygląda ogród Ewy Drzyzgi. Próżno tam szukać równego trawniczka i masy kwiatów. Jest tam dziko, tak jak kiedyś bywało w starych, wiejskich ogrodach.

Jedynym pomieszczeniem, poza kuchnią, jakie dziennikarka zdecydowała się pokazać na swoim Instagramie, jest fragment salonu. Tym, co zwraca uwagę, jest czerwony wypoczynek oraz liczne figurki, poustawiane na półkach.

Dom Ewy Drzyzgi
Autor: instagram.com/ewa_drzyzga

Przeczytaj również:

Źródło: magazyn Gala

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany