Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcia z budowy nowego domu. "Już bliżej niż dalej”

2023-02-28 9:59

Kiedy 4 lata temu Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową, więcej czasu poświęciła życiu rodzinnemu. W 2020 r. została mamą, a rok temu rozpoczęła budowę domu w Warszawie. “Już bliżej niż dalej” - pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych tenisistka.

Agnieszka Radawańska
Autor: instagram.com/aradwanska

Marzenie Agnieszki Radwańskiej właśnie się spełnia! W wywiadzie dla Super Expressu wyznała:

Teraz marzę o tym, żeby Kubuś miał zdrowe rodzeństwo i o domu, który się buduje. Bardzo wolno, bo takie mamy czasy niestety.

Chociaż nic nam nie wiadomo, aby synek tenisistki miał się doczekać rodzeństwa, to wygląda na to, że prace na budowie postępują bardzo szybko, chociaż rozpoczęły się dopiero rok temu! 

“Niedzielna kawka na budowie”

Na Instagramie Agnieszki Radwańskiej pojawiły się zdjęcia przedstawiające jej przyszły nowy dom. Sportsmenka zdecydowała się na nowoczesny budynek o płaskim dachu. Jak wynika z fotografii, póki co jej dom jest w stanie surowym, zamkniętym. Wprawione są już okna i drzwi, zapewne trwają również wewnętrzne prace wykończeniowe.

Tym, co szczególnie zwraca uwagę, jest to, że dom został sporo podniesiony ponad poziom działki. Wygląda na to, że część mieszkalna będzie mieścić się na górze, a niżej być może znajdą się piwnica, garaż i pomieszczenia gospodarcze. 

Gdzie znajduje się dom Agnieszki Radwańskiej? Tenisistka postawiła na zaciszną, otoczoną lasem działkę. W okolicy nie widać żadnych innych domów. Zachwycają z kolei wysokie, stare drzewa, które ją otaczają.

Obecnie Radwańska mieszka w apartamencie w Warszawie. Wiadomo również, że zainwestowała w nieruchomości w Sopocie, Krakowie, Zakopanem, ale też w USA, a konkretnie w Miami.

Przeczytaj również:

Źródło: SE