Zapomnij o zestawach z sieciówki. Nowa polska marka tworzy meble dla "wymagających nastolatków"

2022-11-17 15:32

Każdy rodzic w pewnym momencie zadaje sobie pytanie: gdzie kupić fajne meble młodzieżowe? Marka Baza, należąca do firmy Drewnostyl, stworzyła dwie kolekcje: “Match” i “Point”, które mogą być odpowiedzią.

Point i Match – nowe kolekcje mebli mełodzieżowych marki Baza
Autor: serwis prasowy marki Baza

Drewnostyl, producent mebli dla młodzieży

Nastolatkowie i młodzi dorośli to wymagająca grupa, która wszystkimi swoimi wyborami manifestuje siebie. Również ich pokój musi być odzwierciedleniem ich stylu, ale także ich potrzeb. 

W stworzeniu kolekcji “Match” i “Point” brały udział dwie pracownie: Grynasz Studio i Biuro Kreacja. Po analizie najważniejszych potrzeb młodych ludzi, ale także najnowszych trendów, stworzyli meble do pokoi młodzieżowych, dzięki którym nastolatkowie i młodzi dorośli za pomocą poszczególnych elementów będą mogli zaaranżować własną, niepowtarzalną przestrzeń

Meble Baza zrobiono z wysokiej jakości komponentów. Producent przekonuje, że są łatwe w użytkowaniu, praktyczne oraz wygodne. Ich zaletą jest nie tylko to, że można je wykorzystać w pokoju dla dziewczyny i chłopaka, ale również zaaranżować pomieszczenie, w którym mieszka więcej niż jedno dziecko.

Point i Match – nowe kolekcje mebli mełodzieżowych marki Baza
Autor: serwis prasowy marki Baza

Kolekcja “Match”, czyli ładne meble do pokoju młodzieżowego

Kolekcja “Match” to meble przeznaczone dla nastolatków, którym do osiągnięcia dorosłości jeszcze nieco brakuje. W jej skład wchodzą modułowe meble w czterech różnych paletach kolorystycznych, które można ze sobą dowolnie zestawiać, tworząc z nich ciekawe kompozycje w zależności od potrzeb.

Ich wielką zaletą jest ich niewielka waga, dzięki czemu każdy nowy pomysł na rearanżację pokoju może zostać wcielony w życie praktycznie od zaraz.

– Match nie jest klasyczną kolekcją. To zbiór mebli i brył, które nasz nastoletni klient komponuje w zależności od jego potrzeb i wizji. Meble te mogą przyjmować różne funkcje – mówi Dawid Grynasz z pracowni Grynasz studio.

Tym, co musi się znaleźć w pokoju nastolatka, jest łóżko i biurko. To pierwsze pochodzące z kolekcji “Match” również można spersonalizować. Wystarczy dodać do niego półki, wieszaki czy boczne panele, by stworzyć całkiem nowy mebel. 

Z kolei jeśli chodzi o biurko, to do wyboru swą dwa rozwiązania: tradycyjne oraz takie na ażurowych kozłach, które może wędrować po zajmowanej przestrzeni, pełniąc różne role.

Point i Match – nowe kolekcje mebli mełodzieżowych marki Baza
Autor: serwis prasowy marki Baza

Nietuzinkowe meble do pokoju młodzieżowego, czyli kolekcja “Point”

W skład tej kolekcji wchodzą minimalistyczne meble modułowe. Nastolatek będzie mógł zabawić się w architekta własnego pokoju i stworzyć przestrzeń dostosowaną do jego potrzeb. 

Najważniejsze meble do pokoju młodzieżowego z tej kolekcji to łóżko i biurko, które mogą pełnić różne funkcje. Łóżko to nie tylko miejsce do spania, ale też przestrzeń do nauki, jedzenia, czytania czy korzystania z komputera. Aby nastolatkowi było wygodniej, może wykorzystać do tego mobilny stolik. 

Również biurko może być uzupełniane o modułowe meble, dzięki czemu przechowywanie i utrzymywanie porządku będzie jeszcze prostsze. 

- Nasz projekt biurka ma zapewnić spokój i ciszę, dzięki wykorzystaniu wygłuszających paneli akustycznych. Całość mebla, dzięki wielu elementom pozwalającym na personalizację, zapewnia idealną przestrzeń do gry, nauki czy spotkań online. Dodatkowym atutem jest możliwość zamknięcia mebla po skończonej nauce. Dzięki temu mamy łatwość zachowania porządku w pokoju, przy czym ta indywidualna przestrzeń nie jest widoczna dla wszystkich – mówi Dorota Terlecka z Biura Kreacja. 

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE