Robimy remont w pokoju ucznia

2017-07-13 17:51 Zofia Malicka
Zastrzyk energii
Autor: mat. pras. Beckers Żółty to dobry kolor do pokoju ucznia – dodaje zapału, pozytywnie nastraja. Najbardziej lubi towarzystwo stonowanych kolorów. Na zdj. ściana pomalowana farbą Beckers Designer Colour, 69,99 zł/2,5 l, kolory Sunny Day i Silver Pearl.

Jeśli w letnie miesiące nigdzie się nie wybierasz, wykorzystaj ten czas na odświeżenie pokoju dziecka. To wnętrze pełni różne funkcje – jest sypialnią, miejscem do nauki i zabawy. Podpowiadamy, co zrobić, aby stworzyć w nim warunki idealne do każdego rodzaju aktywności.

W pokojach dzieci, szczególnie młodszych, ściany są narażone na większe zabrudzenia, dlatego warto wybrać zmywalną farbę. Przy pomocy wody z odrobiną detergentu można z niej usunąć niemal każdy brud. Dużą popularnością cieszą się farby tablicowe i magnetyczne. Przed ich użyciem należy wygładzić i oczyścić ściany, warto użyć farby podkładowej. Łatwe do utrzymania w czystości są również ściany pokryte okładzinami o gładkiej powierzchni. Kolorystyka powinna być jasna. Jeśli decydujesz się na użycie różnych barw, unikaj bardzo jaskrawych odcieni.

 

Inspiracje, porady, najświeższe informacje rynkowe - to wszystko znajdziesz w sierpniowym numerze M jak mieszkanie. Z nami remont jest prosty!