Pokoje dziecięce. Romantyczny pokój dla dziewczynki

2011-08-17 18:11

Pokoje dziecięce to szczególne wnętrza. Powinny się podobać przede wszystkim dzieciom. Wraz z dorastaniem dzieci zmienia się też wystrój pokoju dziecięcego. Prezentowana aranżacja to pokój dla dziewczynki urządzony w romantycznym, angielskim stylu. Do urządzenia pokoju dziecięcego wybrano romantyczne, białe meble dla dzieci i stylowe dodatki.

Pokój dla dziewczynki
Autor: Mariusz Bykowski Stylowy pokój dla dziewczynki.

Pokój dla dziewczynki urządzony jest stylowo i przytulnie. Spełnia marzenia o pokoju księżniczki. Aranżacja pokoju dziecięcego emanuje ciepłem na całe mieszkanie, panuje tu harmonia stylowych mebli i tkanin wybranych ze znawstwem, smakiem i wyczuciem. Pokoje dziecięce powinny być urządzone z wykorzystaniem dobrych materiałów, by kształtować u dzieci gust i poczucie estetyki. Problem zabawek, na które zwykle brakuje miejsca w pokojach dziecięcych, został rozwiązany w bardzo prosty sposób. Na lalki, klocki i misie mam kupiła płaskie, zamykane kosze, które idealnie mieszczą się pod łóżkiem. Jeden z nich stoi obok. Różne dodatki do dekoracji wnętrz: pudełka, dzbanuszki, pojemniczki dziewczynka do swojego pokoju wybiera zupełnie sama. W każdym z nich znajdują się ukryte przez nią, pracowicie posegregowane skarby.

Pokoje dziecięce: tapety dla dzieci

Ściany w pokoju dziecięcym pokryto tapetą w delikatne żółto-różowe paseczki. Co ważne w pokoju dziecka, nawet grzecznej dziewczynki - tapeta dla dzieci jest zmywalna. Kupiona została w sklepie Niebieskie Migdały, stamtąd pochodzą też stylowe meble: komoda i łóżko. Na tle pastelowej tapety świetnie wygląda lustro w drewnianej, pozłacanej ramie przywiezione z Włoch, z regionu Val Gardena słynącego z produkcji tego typu polichromowanych dekoracji.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE