Nowoczesny pokój dziewczynki: wnętrze dla dziecka w dobrym stylu

2015-11-23 12:14
sypialnia nastolatki
Autor: Michał Przeździk-Buczkowski Pokój - sypialnia nastolatki, znajduje się na piętrze obszernego domu. Podobnie jak reszta wnętrz, urządzona została w stonowanych barwach.

Pokój dziewczynki urządzono dość surowo, ale kolorowe dodatki nieco ociepliły wnętrze. Również miękka ściana wyłożona panelami przypominającymi cegłę, nadała sypialni dziecka przytulności.

Pokój dziecka znajduje się na piętrze dużego domu. Pokój dziewczynki – podobnie jak cały dom - urządzono  w spokojnych odcieniach szarości i bieli. Czarne akcenty nadają wnętrzu nieco wyrazistości, a kolorowe dodatki i ozdoby ożywiają sypialnię dziecka.

Pokój dziewczynki z miękką ścianą

Miękka, długa ściana wyłożona panelami wyglądającymi jak cegła, zdominowała pokój dziewczynki. Łatwo w nią wbić pinezki, czy szpilki, dzięki czemu dziewczynka może dowolnie przyozdabiać swój pokój. Przez drzwi za łóżkiem, Daria wchodzi do garderoby dzielonej z młodszą siostrą.

Podobnie jak reszta domu pokój dziecka zaaranżowano w stonowanych barwach – szarościach i bieli, które ociepla jasna drewniana podłoga. Wyraźnymi akcentami kolorystycznymi są też dekoracyjne poduszki czy krzesło stojące przy organach.
Zagłówek, obity szarą tkaniną i wysoki do sufitu, udekorowany drewnianą figurką jelenia.  Biała zabudowa pełna jest schowków, które zakryte wyglądają estetycznie. Okno na końcu pokoju, przez które zagląda ogród, stanowi kolorową dekoracją nieco surowego wnętrza.

ZOBACZ więcej pomysłów na ładny pokój dla dziecka >>>