Klimentowie pokazali, jak urządzili pokój synka. Zdaje się, że brakuje jednej rzeczy

2023-01-30 9:51

Jan Kliment i Lenka Klimentowa w grudniu zeszłego roku zostali rodzicami. Chociaż jeszcze nie wyprowadzili się ze starego mieszkania, w swoich mediach społecznościowych poinformowali, że wkrótce będą na swoim i pokazali pokój ich syna Cristiana.

Jan Kliment i Lenka Klimentowa
Autor: instagram.com/janekkliment

Jan Kliment i Lenka Klimentowa są znani szerszej publiczności dzięki “Tańcu z gwiazdami”, gdzie obydwoje trenowali uczestników show. Klimentowi razem z Natalią Schroeder, Beatą Tadlą i Joanną Mazur udało się wygrać aż trzy edycje programu pod rząd! 

Jak wygląda pokój syna Jana Klimenta i Lenki Klimentowej?

Jak urządzić pokój dla niemowlaka? Klimentowie zdecydowali się skorzystać z usług profesjonalnego projektanta architektonicznego, który właśnie pokazał w mediach społecznościowych, jak będzie wyglądał pokoik Cristiana.  Post projektantki udostępniła Lenka Klimentowa, która napisała:

“Już w tym roku będziemy na SWOIM. Już tylko chwila”

Pokój dziecka Jana Klimenta
Autor: instagram.com/mihdesign_interiors

Okazuje się, że został on urządzony w jasnych, neutralnych kolorach. Jedną ze ścian zdobi dziecięca fototapeta przedstawiająca drzewa i góry. Pozostałe pomalowano na kremowo. Na drewnianej, jasnej podłodze położono duży, miękki beżowy dywan.

Osłonięte białym baldachimem i podświetlone światełkami łóżeczko chłopca postawiono nieopodal okna, które przysłonięto białymi, klasycznymi firankami oraz aksamitnymi zasłonami w kolorze bardzo rozbielonego cappuccino.

Pokój dziecka Jana Klimenta
Autor: instagram.com/mihdesign_interiors

Obok łóżeczka nie zabrakło również fotela, na którym mama będzie mogła nakarmić syna. Chociaż chłopiec ma dopiero dwa miesiące, to pokoik został już wyposażony w konika na biegunach, tippi, drewniany stoliczek oraz krzesełka.

Pokój dziecka Jana Klimenta
Autor: instagram.com/mihdesign_interiors

Brakuje jednak przewijaka, chociaż być może sprytnie ukryto go w sporej szafie, którą zabudowano całą jedną ścianę. Tam zapewne będą przechowywane nie tylko ubranka Cristiana, znajdzie się tam też miejsce na jego przyszłe książeczki i zabawki.

Pokój dziecka Jana Klimenta
Autor: instagram.com/mihdesign_interiors

Tym, co szczególnie rzuca się w oczy w pokoju, jest gigantyczna lampa, która przypomina dziesiątki połączonych ze sobą białych baloników. Ładnie?

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE