Dekoracje na Halloween do pokoju dziecka. WIDEO

2017-05-17 16:32 Redakcja

Dekoracje na Halloween w pokoju dziecka to spore wyzwanie. Pokazujemy jak prosta dekoracja wnętrz zmieni kolorowy pokój dziecka w miejsce zabaw na Halloween. Dziecku nie wystarczy tylko świecąca dynia, ale nie ma się co martwić. Większość dekoracji możemy wykonać sami według naszego ZRÓB TO SAM. Zobaczcie instrukcję wideo: dekoracje na Halloween do pokoju dziecka.

W dekoracjach na Halloween królują nietoperze, pająki, pajęczyny, dynie. Możesz je kupić, ale my namawiamy - ZRÓB TO SAM. Dekoracje na Halloween powinny sprawić, że pokój dziecka stanie się nieco mroczny. Dominującymi kolorami będą pomarańczowy i czarny - symbole Halloween. Dlatego obowiązkowe rekwizyty to dynie i czarne włóczki stylizowane na pajęczynę. Większość dekoracji możemy wykonać własnoręcznie.

.. Dekoracje na Halloween. Jak uszyć dynię do pokoju dziecka >>

Obejrzyjcie film z cyklu ZRÓB TO SAM, w którym pokazujemy jak wykonać pomysłowe dekoracje. Aranżacja wnętrza wykonana przy pomocy nożyczek, kleju i czarnej tektury, zmieni sielankowy pokój dla dziecka, w mroczną komnatę, idealną na Halloween. Jako motyw przewodni posłużą nam nietoperze, pająki i oczywiście niezastąpiona dynia na Halloween.

 

Dekoracje na Halloween w pokoju dziecka - instrukacja wideo