U Zielińskiej dżungla, u Wieniawy tylko róż. Tak polskie gwiazdy urządziły swoje łazienki

2023-01-09 15:41

Gwiazdy kochają się otaczać luksusami! Dzisiaj sprawdzamy, jak polscy celebryci urządzili swoje salony kąpielowe. Trzeba przyznać, że te zachwycają przepychem, projektem i pomysłem, który często odzwierciedla charakter właściciela.

Łazienki gwiazd
Autor: instagram.com/makelifeeasier_pl/, instagram.com/katarzynazielinska, instagram.com/izabellakrzan

Łazienka jest miejscem, w którym zaczyna i kończy się dzień. Dlatego wielu gwiazdom zależało, aby to pomieszczenie było urządzone tak, aby zapewnić komfort nie tylko ciału, ale również oczom, więc estetyka wysunęła się na pierwszy plan! Zobaczcie zresztą sami!

1. Różowa łazienka Julii Wieniawy

Łazienka Julii Wieniawy jest cała różowa! Chociaż, nie widząc zdjęć, a czytając to zdanie, można mieć błędne skojarzenia, trzeba przyznać, że efekt, jaki aktorce udało się osiągnąć w tym pomieszczeniu, jest oszałamiający! Ściany zostały pokryte błyszczącymi, różowymi cegiełkami. Pod prysznicem z kolei pojawił się materiał przypominający nieco różowe, nakrapiane lastryko.

Żeby jednak nie było zbyt różowo, całości elegancji dodały złote dodatki oraz drewniana szafka pod umywalkę, wykonana z onyksu.

2. Łazienka Izabelli Krzan

Iza Krzan poszła w całkiem innym kierunku, wykańczając swoją łazienkę. Prezenterka postawiła na złoto i czerń! Płytki zostały ułożone aż pod sam sufit. Wyłożono nimi również zabudowaną wannę. W środku nie mogło zabraknąć również zieleni!

Jak mieszka Izabela Krzan?
Autor: instagram.com/izabellakrzan

3. Łazienka Filipa Chajzera

Mieszkanie Filipa Chajzera niedawno wystawiono na sprzedaż. Dzięki temu dokładnie wiemy, jak wygląda jego każde wnętrze. Jego łazienka to typowo męskie pomieszczenie. W środku pojawiły się aż cztery rodzaje płytek! Pazura całości dodała czerwona cegła. Skontrastowano ją z turkusowymi płytkami nad umywalką. Oprócz tego podłogę i część ścian pokryto szarymi, dużymi kaflami, a część ściany pod prysznicem białą cegiełką. 

Mieszkanie Filipa Chajzera na Starej Ochocie
Autor: eurovilla.pl

4. Łazienka Kasi Tusk

Kasia Tusk jest wielbicielką jasnych, eleganckich wnętrz inspirowanych paryskim stylem. Również jej łazienka została właśnie urządzona w ten sposób. Chociaż jej ściany pokryto prostą białą cegiełką, to francuski szyk został osiągnięty za pomocą złotych baterii czy marmurowej zabudowy wanny. Klasa sama w sobie?

5. Łazienka Katarzyny Zielińskiej

To jedno z naszych ulubionych wnętrz, a wszystko dzięki ogromnym ilościom zieleni. Kasia Zielińska nie ukrywa, że uwielbia kwiaty, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie.

- To moje ukochane miejsce. Rośliny mi dają niesamowity spokój i moc.

Praktycznie każdą wolną przestrzeń pokrywają kwiaty!

Jak mieszka Katarzyna Zielińska?
Autor: instagram.com/katarzynazielinska

Druga łazienka aktorki została urządzona w nieco innym stylu. Jest ciemniejsza i wygląda, że nie ma w niej dostępu do naturalnego światła. Mimo wszystko nie brakuje tam kwiatów. Te pojawiły się na tapecie z motywem bluszczu. Zielińska podobnie jak Tusk postawiła na złote krany.

Jak mieszka Katarzyna Zielińska?
Autor: instagram.com/katarzynazielinska

6. Łazienka Marcina Tyszki

Mieszkanie Marcina Tyszki jest jedyne w swoim rodzaju! Nie brakuje tam kolorów, roślin i odważnych wzorów. Jego łazienkę o błękitnych ścianach zdobią liczne dekoracyjne lustra. Projektant zdecydował się na wolnostojącą wannę przywodzącą na myśl dwór Ludwika XIV. Zamiast płytek Tyszka postawił na drewno, dzięki któremu w środku tego wnętrza jeszcze bardziej można poczuć się w jak luksusowej łaźni czy salonie kąpielowym.