Ledwo wyremontował, już sprzedaje. Filip Chajzer wstawił swoje mieszkanie. Wiemy za ile

2022-12-14 12:21

Filip Chajzer zamyka za sobą pewien etap i sprzedaje mieszkanie na warszawskiej Starej Ochocie za 1 660 000 zł. Dwupokojowy apartament, znajdujący się w pięknej, przedwojennej kamienicy, przeszedł w tym roku gruntowny remont pod okiem architekta.

Filip Chajzer
Autor: instagram.com/filip_chajzer

Wcześniej dziennikarz mieszkał w ogromnym domu, który wybudował pod Warszawą dla swojego syna i byłej partnerki, Małgorzaty Walczak. Jednak kiedy para się rozstała, zdecydowała o sprzedaży domu. Zaledwie w październiku tego roku pisaliśmy o tym, że Filip Chajzer sprzedaje swoją posiadłość pod Warszawą

Oprócz tego Chajzer posiada dom na Mazurach, który jest w trakcie budowy. Co jakiś czas gwiazda TVN-u chwali się postępami prac.

Jak wygląda mieszkanie Filipa Chajzera?

Decyzja o sprzedaży tyle co wyremontowanego mieszkania może być wynikiem zmian w życiu prywatnym dziennikarza. Niedawno, będąc na wakacjach na Dominikanie, zaręczył się. Można domniemywać zatem, że kolejnym krokiem będzie ślub i wicie wspólnego gwiazdka z nową partnerką. 

Jak podaje pudelek.pl, dziennikarz póki co planuje wprowadzić się do swojej narzeczonej, a później poszukać kolejnego domu, w którym mogliby zamieszkać.

Mieszkanie Filipa Chajzera na Starej Ochocie
Autor: eurovilla.pl

Jak wynika z ogłoszenia na portalu eurovilla.pl, mieszkanie, które planuje sprzedać Filip Chajzer, mieści się na drugim piętrze i ma 66,5 m kw. Znajduje się w przepięknej, odnowionej kamienicy, wybudowanej w 1926 r. Składa się z dwóch, słonecznych pokoi pokoi (salonu oraz sypialni), które przez wzgląd na stare budownictwo mają aż 340 cm wysokości. Nieopodal mieszkania znajduje się Plac Narutowicza oraz Park Wielkopolskiego.

Tak wygląda salon Filipa Chajzera

W mieszkaniu dziennikarza podłogi zdobi drewniany, zapewne oryginalny parkiet. Dzięki wysokim sufitom, Chajzer mógł pozwolić sobie na zawieszenie wielkich, kryształowych żyrandoli, w iście pałacowym stylu. Salon jest skromnie urządzony, zapewne ze względu na to, że mieszkanie zostało przygotowane już do sprzedaży. W pokoju została tylko szara kanapa, dwa stoliczki pomocnicze i duża szafka, na której przypuszczalnie kiedyś stał telewizor.

Mieszkanie Filipa Chajzera na Starej Ochocie
Autor: eurovilla.pl

Kuchnia Filipa Chajzera. Granat, miedź i cegła

Widać, że Chajzer jest fanem cegły. Ta pojawiła się nie tylko na całej ścianie w kuchni, ale także w łazience i przedpokoju. Dziennikarz zdecydował się na granatowe meble kuchenne, które połączył z kontrastującymi z nimi miedzianymi uchwytami. Drzwi do każdego pomieszczenia również utrzymano w nawiązującym do frontów kolorze.

Mieszkanie Filipa Chajzera na Starej Ochocie
Autor: eurovilla.pl

Trzeba przyznać, że w kuchni zdecydowano się na mało typowe połączenie kolorów, ponieważ przestrzeń między meblami wyłożono turkusowymi płytkami.

Mieszkanie Filipa Chajzera na Starej Ochocie
Autor: eurovilla.pl

Jak wygląda łazienka Filipa Chajzera?

Mieszkanie dziennikarza jest bardzo spójne, co może świadczyć, że nad jego wnętrzami czuwał architekt, co ma zresztą potwierdzenie w opisie ogłoszenia. Te same płytki, jakie mogliśmy zobaczyć w kuchni, pojawiły się w łazience nad umywalką. Uzupełniono je białą i szarą ceramiką. Nie obyło się również bez akcentu z cegieł. Typowa męska łazienka?

Mieszkanie Filipa Chajzera na Starej Ochocie
Autor: eurovilla.pl

Sypialnia i przedpokój Filipa Chajzera

Zarówno w sypialni, jak i przedpokoju Filipa Chajzera, ustawiono wielkie, lustrzane szafy. Ściany obu pomieszczeń pomalowano na szary kolor, zresztą podobnie, jak w salonie.

Mieszkanie Filipa Chajzera na Starej Ochocie
Autor: eurovilla.pl

Przeczytaj również:

Źródło: eurovilla.pl, pudelek.pl