Filip Chajzer pokazał wnętrza swojej mazurskiej willi. Można ją wynająć, znamy cenę

2023-01-03 14:53

Filip Chajzer jeszcze kilka miesięcy temu chwalił się kolejnymi etapami budowy swojego wymarzonego mazurskiego domu. Teraz dziennikarz pokazał, jak posiadłość wygląda od środka i ogłosił - ku zaskoczeniu wszystkich - że można ją wynająć!

Filip Chajzer
Autor: instagram.com/filip_chajzer

Dom Filipa Chajzera na Mazurach

Filip Chajzer od kilku miesięcy budował i urządzał swój dom na Mazurach. Kolejne procesy powstawania domu dziennikarz skrzętnie dokumentował i publikował na swoim kanale na YouTube, Chajzer Buduje.

W pierwszym filmie prowadzący Dzień Dobry TVN przyznał, że o domu na Mazurach myślał już od wielu lat. Najwięcej czasu zajęło mu znalezienie idealnej działki. W końcu się udało i dziennikarz rozpoczął budowę swojej nieruchomości w pięknym otoczeniu jednego z mazurskich jezior. 

Teraz, za pośrednictwem swojego Instagrama dziennikarz pochwalił się, że dom nie tylko ukończył i urządził, ale również... postanowił wynająć! Dla fanów zaskoczeniem było również to, że ostatecznie na działce powstały dwa domy (drugi zostanie udostępniony gościom w marcu 2023). 

- Z dumą chciałbym przedstawić Wam HighZen. Miejsce, które jest jak marzenie, bo powstało z marzeń o idealnym miejscu do życia i odpoczynku - napisał pod filmem prezentującym wnętrza mazurskiej willi.

HighZen, jak możemy dowiedzieć się ze strony internetowej, to "kompleks 2 domów całorocznych, zlokalizowanych na działce z bezpośrednim dostępem do jeziora Pozezdrze. Kameralne, spokojne miejsce, stworzone z myślą o najbardziej wymagających gościach Mazur".

We wnętrzach panuje przytulny klimat, mnóstwo tu drewna i przeszkleń, które nie tylko doświetlają wnętrze, ale również zapewniają lepszy widok na otaczającą posesję naturę.

Ile trzeba zapłacić za pobyt w mazurskich domkach Chajzera? Ceny zaczynają się od 1200 zł. Każdy z domów pomieści 6 osób, a dodatkowym udogodnieniem jest zewnętrzne jacuzzi czynne cały rok. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE