Filip Chajzer pochwalił się nowym domem na Mazurach. Jeden szczegół przykuł uwagę fanów

2022-08-12 11:17

Filip Chajzer jakiś czas temu rozpoczął budowę domu na Mazurach. Dziennikarz założył z tej okazji kanał na YouTube, gdzie dokumentuje kolejne etapy powstawania swojego wymarzonego gniazdka. Trzeb przyznać, że położona nad jeziorem nieruchomość robi wrażenie!

Filip chajzer
Autor: instagram.com/filip_chajzer

Dom Filipa Chajzera na Mazurach

W pierwszym filmie na kanale Chajzer Buduje, prowadzący Dzień Dobry TVN przyznał, że o domu na Mazurach myślał już od wielu lat. Najwięcej czasu zajęło mu znalezienie idealnej działki. W końcu się udało i dziennikarz rozpoczął budowę swojej nieruchomości w pięknym otoczeniu jednego z mazurskich jezior.

Na kanale Chajzer Buduje można na bieżąco śledzić kolejne etapy budowy domu dziennikarza oraz przyjrzeć się z wykorzystywanym materiałom i technologiom. To nie lada gratka dla fanów Filipa Chajzera i osób, które są zainteresowane procesem powstawania domu. Na kanale dziennikarz pokazał już, jak stawiane są ściany, strop, dach (oraz pokrycie dachowe) i okna.

- Zawsze kręciły mnie programy na kanale Discovery o tym, jak powstają rzeczy dzięki którym możemy funkcjonować. I sam też taki nakręciłem z tego nakręcenia - napisał na Instagramie Filip Chajzer.

Dobrą wiadomością podzielił się gospodarz Dzień Dobry TVN w jednym z ostatnich postów. Okazuje się, że dom jest już prawie gotowy, więc niedługo będzie można zająć się pracami w środku.

Przy okazji dziennikarz pochwalił się aktualnym stanem nieruchomości – uwagę fanów od razu przykuły ogromne okna od frontu. Z nich rozciąga się malowniczy widok na jezioro oraz rosnących na posesji brzóz.

Trzeba przyznać, że budynek nawet w stanie surowym prezentuje się intrygująco – a piękne mazurskie krajobrazy stanowią dla niego doskonałe tło.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE