Paryski apartament w Sopocie. Zaglądamy do eleganckiego mieszkania Kasi Tusk

2022-12-29 11:26

Kasia Tusk razem z rodziną mieszka w jednej ze starych, sopockich kamienic. Blogerka urządziła swój apartament w eleganckim, minimalistycznym stylu. Dominują tu biele, jasne drewno i stylowe dodatki. Jest luksusowo, ale jednocześnie bardzo przytulnie.

Apartament Kasi Tusk
Autor: instagram.com/makelifeeasier_pl

Mieszkanie Kasi Tusk

Kasia Tusk niedawno przeprowadzała generalny remont swojego sopockiego gniazdka. Blogerka chwaliła się wtedy na nowo zaaranżowaną kuchnią, w której królowały sprzęty retro i jasny marmur. 

W mieszkaniu Kasi Tusk dominuje stonowana kolorystyka, głównie biel. We wnętrzach nie brakuje też eleganckiego kamienia (m.in. marmuru), dębowych podłóg czy złotych dodatków. Dzięki dużym oknom i charakterystycznym dla kamienic wysokim sufitom, mieszkanie Kasi Tusk jest przestronne i doskonale doświetlone.

W jednym z pomieszczeń znajduje się czarny fortepian, a tuż obok niego, na całej ścianie rozciąga się pokaźnych rozmiarów biblioteczka po brzegi wypełniona książkami. Okna mają oryginalne, półkoliste wykończenia, co podkreśla estetyczny i elegancki charakter wnętrz.

Dom Kasi Tusk
Autor: instagram.com/makelifeeasier_pl

W salonie Kasi Tusk białe ściany ozdabiają sztukaterie. Jasna dębowa podłoga i biały, miękki dywan dodają wnętrzu ciepła i przytulności, podobnie jak biały kominek w stylu retro. Na uwagę zasługuje też nowoczesny szary fotel na cienkich nóżkach oraz minimalistyczny stolik kawowy z plecionką wiedeńską.

Dom Kasi Tusk
Autor: instagram.com/makelifeeasier_pl

W sypialni Kasi Tusk, podobnie jak w salonie i pozostałych pomieszczeniach białe ściany wzbogacone są eleganckimi sztukateriami. Klimat paryskiego apartamentu podkreślają też reprodukcje słynnych grafik, m.in. Henri Matisse'a. 

W swojej łazience Kasia Tusk może poczuć się jak w luksusowym spa, dzięki dużej wannie obłożonej marmurem i złotej baterii w stylu retro. 

Mieszkanie Kasi Tusk jest minimalistyczne i estetyczne. Widać, że blogerka dokładnie przemyślała każdy, nawet najmniejszy szczegół. 

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE