Nowoczesna łazienka w geometryczne wzory? Czemu nie! Geometria ma nie tylko szkolne oblicze, ale także to bardziej przyjazne – domowe. Ucieka od monotonii i otwiera drogę do niebanalnej i oryginalnej aranżacji wnętrza. Łazienkowe płytki ceramiczne dają nieskończenie dużo możliwości aranżacyjnych i są świetną propozycją nie tylko dla tych, którzy lubię eksperymentować, ale także dla osób ceniących sobie klasykę.

Płytki do łazienki: geometria w kolorze białym

Kolor biały nie jest nudny! Świetnym dowodem potwierdzającym to stwierdzenie są płytki z kolekcji All in White. Biała ceramika ozdobiona geometrycznymi wzorami daje nieskończenie dużo możliwości w kwestii aranżacji nowoczesnej łazienki i nie tylko. W aranżacji kąpielowego wnętrza świetnie zaprezentują się oryginalne heksagonalne płytki do łazienki. Kafle przypominające kształtem plastry miodu sprawiają wrażeniem trójwymiarowej przestrzeni. Jasna geometryczna mozaika, dostępna w kolekcji All in White idealnie sprawdzi się również w obudowie wanny.

Nowoczesna łazienka w kolorze szarym

Jeśli nie wiesz, czy geometryczne wzory na płytkach łazienkowych będą pasowały do Twojego wnętrza, kolekcja Modern Square rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Piękno geometrycznego dekoru będzie się doskonale prezentować na całej powierzchni ściany w łazience i wyglądać niczym kompozycja w stylu pop-art. Grafitowo-kremowe kwadraty wyraźnie dominują aranżację nowoczesnej łazienki, nadając całemu wnętrzu niepowtarzalny styl.

Klasycznie geometrycznie – Colour Brown i Vinaros

Marzy Ci się aranżacja łazienki w ciepłych kolorach? Szukasz geometrycznych inspiracji na nowoczesne wnętrze? Płytki ceramiczne Colour Brown to propozycja idealne dla Ciebie. Czekoladowe i kawowe brązy przybierają linearne wzory, a modułowe dekory ścienne pozwalają na zabawę fakturą w łazienkowym wnętrzu. Jeśli z kolei gustujesz w stylowych wnętrzach z nutą nowoczesności, do gustu przypadnie Ci kolekcja Vinaros. Kremowy marmur w towarzystwie dekoru w drobne trójkąty idealnie sprawdzi się w aranżacji nowoczesnej łazienki pełnej stylu. Płytki ceramiczne są ozdobione przez geometryczne wzory, które nadają wnętrzu harmonii i porządkują przestrzeń.

Płytki do łazienki: modne paski

Najmodniejsza kolorystyka i nie mniej modne pasy – to wszystko znajdziemy w kolekcji Ilma. Idealnie proste, równoległe linie w brązach i beżach, pozwolą na wykreowanie w projekcie łazienki kompozycji pełnej ciepła i aranżacji nakreślonej nowoczesnością. Uzupełnieniem dla płytek w geometryczne wzory są jednobarwne kafle podłogowe, które doskonale podkreślają oryginalność dekorów w paski.

Więcej inspiracji na kształtne aranżacje znajdziesz na stronie www.tubadzin.pl.