Nowoczesna szara łazienka: aranżacja łazienki z polskim morzem w tle

 Szara łazienka w stylu nowoczesnym

Aranżację monochromatycznej łazienki przełamuje podwieszana szafka wykonana z jesnego drewna. Umywalka, bidet i wc - Duravit

Fot. Radosław Wojnar

Szara łazienka w stylu nowoczesnym, z morzem w tle. Projekt łazienki utrzymany jest w monochromatycznych kolorach z jednym wyjątkiem ocieplającym aranżację łazienki. Pojemna szafka z jasnego drewna przełamuje szarości, jednocześnie zapewniając mnóstwo miejsca do przechowywania.

Nowoczesna, szara łazienka wyróżnia się spośród wielu innych jednym szczególnym detalem. Jest nim fototapeta ze zdjęciem wykonanym na Helu. Zdjęcie morza podkreśla monochromatyczną bazę aranżacji łazienki wprowadzając optycznie nową fakturę, przełamując idealną gładkość płytek, zabudowy i luster. Projekt łazienki w stylu nowoczesnym uwzględnia także mnóstwo miejsca do przechowywania kosmetyków i drobiazgów łazienkowych.

Projekt łazienki: szara łazienka stylu nowoczesnym

Projekt łazienki w stylu nowoczesnym konsekwentnie utrzymano w monochromatycznych barwach jedynie z dodatkiem jasnego drewna. Dzięki wielkoformatowym, gładkim, szarym płytkom w łazience panuje wręcz minimalistyczny ład i porządek. Aranżację szarej łazienki ociepla jedynie zabudowa pod umywalką wykonana z jasnego drewna w ciepłym odcieniu. Szafka zajmuje całą długość ściany, jest w niej kilka pojemnych szuflad. Dzięki temu, że zabudowę zaprojektowano podwieszaną, szafka wygląda lekko i łatwo pod nią utrzymać czystość. Inną pojemną szafę, z frontami w kolorze szarym, umieszczono na końcu łazienki.

Więcej: jak dbać o drewniany blat w łazience?

 

 Aranżacja szarej łazienki

Minimalistyczna aranżacja łazienki w szarych barwach. Detalem wyróżniającym łazienkę spośród innych jest czarno - biała fototapeta ze zdjęciem Helu.

Fot. Radosław Wojnar

Szara łazienka: aranżacja łazienki z polskim morzem w tle

Ściany pokryte gładkimi płytkami  w kolorze szarym i dużym lustrem potrzebowały niewielkiego przełamania. Detalem wyróżniającym szarą łazienkę spośród wielu innych jest fototapeta ze zdjęciem Helu, wykonana przez Lucynę Kołodziejską. Czarno – biała fotografia idealnie wtapia się w szare tło aranżacji łazienki wprowadzając optycznie inną fakturę. Pomysłem wartym naśladowania jest to, że  szara  łazienka pozostała monochromatyczna, nie wprowadzono czwartego koloru.

Zobacz: co może lustro w łazience?

Ocena: 0
Stylizacja:: Eva Milczarek Zdjęcia: Radosław Wojnar

POLECANE ARTYKUŁY