Jak ciekawie urządzić małą łazienkę w bloku? Zobacz 60 zdjęć z prawdziwych polskich mieszkań i zainspiruj się!

2024-04-19 11:35

Łazienka w bloku to zazwyczaj małe i ciasne pomieszczenie, ale pomysłów na jej ciekawą aranżację nie brakuje! Estetyka może iść w parze z funkcjonalność. Jak urządzić małą łazienkę w bloku? W galerii prezentujemy 60 łazienki z polskich mieszkań. To ogromna dawka inspiracji i pomysłów, jak zagospodarować twoją własną przestrzeń.

Spis treści

  1. Jak urządzić małą łazienkę w bloku?
  2. Aranżacja małej łazienki w bloku
  3. Jak urządzić małą łazienkę w bloku? Zdjęcia, pomysły i inspiracje

Jak urządzić małą łazienkę w bloku?

Aranżacja małej łazienki w bloku nie jest zadaniem prostym. Musimy tak rozplanować przestrzeń, by zmieścić w niej wszystkie niezbędne urządzenia sanitarne, a także miejsce do przechowywania kosmetyków, ręczników czy środków czystości.

Jednocześnie aranżacja małej łazienki, chociaż wygodna i funkcjonalna, nie powinna przytłaczać swoją estetyką, ale tworzyć we wnętrzu atmosferę przytulną i miłą w użytkowaniu.

Łazienki z prawdziwych mieszkań
Autor: Pion Poziom

Aranżacja małej łazienki w bloku

Jak w takim razie upewnić się, że łazienka w bloku, mimo swoich niewielkich rozmiarów spełni te założenia? Najprostszym i najskuteczniejszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy doświadczonego architekta lub projektanta wnętrz. Specjalista będzie w stanie tak urządzić przestrzeń, by była ładna i komfortowa.

Jeśli nasz budżet nie pozwala na zatrudnienie projektanta lub po prostu chcemy urządzić łazienkę samodzielnie, doskonałym pomysłem będzie zainspirowanie się prawdziwymi łazienkami. Przeglądanie aranżacji o podobnym metrażu, układzie ścian i stylu pomoże nam zdecydować, czy dane rozwiązanie nam odpowiada, czy nie.

Łazienki z prawdziwych mieszkań
Autor: Jakub Nanowski

By wzorować się na najlepszych, zebraliśmy ponad 50 zdjęć łazienek, które znajdują się w prywatnych mieszkaniach w różnych miastach Polski. Łazienki zaprojektowali architekci, dlatego wnętrza są funkcjonalne i estetyczne.

Jak urządzić małą łazienkę w bloku? Zdjęcia, pomysły i inspiracje

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Jak urządzić salon w bloku? 29 aranżacji z prawdziwych mieszkań

QUIZ. Jaki to styl wystroju wnętrz? Rozpoznasz?

Pytanie 1 z 15
Jaki styl przedstawia zdjęcie?
styl rustykalny
Wmarzona łazienka Polaków