Designerskie grzejniki w łazience. Aż trudno uwierzyć, że patrzysz na... grzejnik

2023-11-20 12:47

Nowoczesne łazienki to miejsca, których urządzanie, podobnie jak innych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu, jest ważne. Łazienka może się podobać, choćby przez zamontowanie tam designerskich grzejników. Oto, naszym zdaniem, najciekawsze propozycje takiego designu w łazience. Zobaczcie te łazienkowe aranżacje z nowoczesnymi designerskimi grzejnikami.

Spis treści

  1. Grzejnik łazienkowy miał przede wszystkim grzać
  2. Designerskie grzejniki łazienkowe to hit ostatnich lat
  3. Jakie kształty mają designerskie grzejniki?
  4. Design w łazience, nie uwierzysz że to grzejnik

Grzejnik łazienkowy miał przede wszystkim grzać

Grzejniki w łazience kojarzą się wielu pokoleniom głównie z funkcjonalnością. Miały po prostu dostarczać do łazienek ciepło. To ich podstawowe zadanie. Łazienkowe grzejniki są też wykorzystywane do np. suszenia niewielkiego prania, bielizny, wieszania ręczników. Dlatego też z czasem ich kształty ewoluowały, powstały grzejniki drabinkowe. Ale jeśli myślicie, że w kwestii łazienkowego designu powiedziano już ostatnie zdanie, to nic bardziej mylnego.Jeszcze do niedawna nie mieliśmy wielkiego wyboru. Oprócz tradycyjnych grzejników poziomych, w tym słynnych, choć już nieco przebrzmiałych prawdziwych „kaloryferów”, jakie miało każde mieszkanie w bloku w czasie PRL-u, pojawiły się jeszcze grzejniki drabinkowe.Kształt niewyszukany, ale bardzo praktyczny. Zapewniały ciepło, ale też wygodnie można było na nich suszyć mokre rzeczy, wieszać ręczniki.

Łazienka na poddaszu

Designerskie grzejniki łazienkowe to hit ostatnich lat

Dziś zmieniło się prawie wszystko. Oczywiście tradycyjne, poziome grzejniki pozostały. Pozostały też grzejniki drabinkowe, jednak oprócz klasycznych kształtów, powstają też wspaniałe serie designerskich grzejników łazienkowych.

Designerskie grzejniki do łazienki to prawdziwy hit ostatnich lat. Producenci prześcigają się w tworzeniu przepięknych kształtów grzejników. Są niepowtarzalne i z pewnością zwracają uwagę gości, którzy korzystają z łazienki. Producenci są w stanie zaspokoić w tej kwestii gusta najbardziej wymagających właścicieli łazienek. Powstają grzejniki zupełnie płaskie, okrągłe, w kształcie fali i wiele wiele innych. Grzejnik dekoracyjny do łazienki to już - można powiedzieć - standard.

MODNE ZASŁONY 2024. HOTELOWY LUKSUS Z ODROBINĄ SZALEŃSTWA

Jakie kształty mają designerskie grzejniki?

To bardzo różne kształty, będące często wariacjami na temat grzejników drabinkowych, ale o zupełnie wypłaszczonych kształtach, podobnych, ale zupełnie innych od tych popularnych, klasycznych, jakie znajdziemy w marketach budowlanych.

Łazienkowy design to wysublimowane kształty nie przywodzące często zupełnie na myśl, że przedmiot, na który patrzymy – jest grzejnikiem. I właśnie o to chodzi właścicielom nowoczesnych mieszkań i domów. Z tych rozwiązań korzystają także chętnie architekci, projektanci wnętrz, projektując nowoczesne wnętrza.

Design w łazience, nie uwierzysz że to grzejnik

Urządzona nowocześnie łazienka z designerską armaturą, płytkami czy resztą wyposażenia, nie może się także obejść, bez designerskiego grzejnika. Rynek dostarcza nam wiele pięknych sprzętów tego typu. Zapraszamy do naszej galerii, by zobaczyć najciekawsze i najnowsze wzory designerskich grzejników na naszym rynku. Warto się tym zainspirować.

CZYTAJ TEŻ: