Zaglądamy do kuchni Katarzyny Bosackiej. Jeden kolor to spore zaskoczenie

2023-04-28 13:20

Katarzyna Bosacka od lat pomaga Polakom w zdrowym odżywianiu. Jej kanał na YouTube "Eko Bosacka" obserwuje ponad 100 tysięcy osób. Okazuje się, że nowoczesna, zielona kuchnia, w której Katarzyna Bosacka przygotowuje swoje potrawy, nie jest jej prywatną kuchnią. Jak w takim razie wygląda domowa kuchnia dziennikarki? Mamy zdjęcia!

bosacka
Autor: instagram.com/katarzynabosacka

Zielona kuchnia Katarzyny Bosackiej

Kuchnia z zielonymi szafkami i czarnym, stylowym blatem, którą tak dobrze znają fani programu Katarzyny Bosackiej, nie znajduje się w domu dziennikarki. Katarzyna Bosacka nagrywa filmy na swój kanał w oddzielnym mieszkaniu, które urządziła specjalnie z myślą o swoim programie.

Kuchnia, którą widzimy na nagraniach, jest nowoczesna, minimalistyczna i urzeka soczyście zielonymi frontami dolnej zabudowy, piękną porcelaną schowaną za przeszkloną szafką, a także podłużną wyspą z drewnianym blatem, na której Katarzyna Bosacka przygotowuje swoje flagowe potrawy. 

Czerwono-czarna kuchnia Katarzyny Bosackiej

Na Instagramie Katarzyny Bosackiej co jakiś czas pojawiają się krótkie filmy, które dziennikarka nagrywa ze swojej prywatnej kuchni. Pomieszczenie urządzone jest w nowoczesnym stylu. Przeważa w nim ponadczasowy i elegancki duet bieli i czerni. Biała zabudowa z delikatnym frezowaniem doskonale komponuje się z czarnym blatem i uchwytami szafek w takim samym kolorze. 

Najbardziej zaskakujący jest jednak barwny akcent, który przełamuje biało-czarne kontrasty i wprowadza do kuchni Katarzyny Bosackiej energetyczny, oryginalny twist. To ognista czerwień. Czerwona jest więc kuchenka z piekarnikiem, zawieszony nad nią okap, a także drobne AGD, np. czajnik elektryczny. 

W jadalni dziennikarki zachwyca natomiast drewniany, przeszklony kredens z półkami wypełnionymi porcelaną. Imponująca kolekcja porcelanowych filiżanek i spodków naprawdę robi wrażenie. 

katarzyna bosacka
Autor: instagram.com/katarzynabosacka