Zaglądamy do kuchni Katarzyny Bosackiej. Jeden kolor to spore zaskoczenie

2023-04-28 13:20

Katarzyna Bosacka od lat pomaga Polakom w zdrowym odżywianiu. Jej kanał na YouTube "Eko Bosacka" obserwuje ponad 100 tysięcy osób. Okazuje się, że nowoczesna, zielona kuchnia, w której Katarzyna Bosacka przygotowuje swoje potrawy, nie jest jej prywatną kuchnią. Jak w takim razie wygląda domowa kuchnia dziennikarki? Mamy zdjęcia!

bosacka
Autor: instagram.com/katarzynabosacka

Zielona kuchnia Katarzyny Bosackiej

Kuchnia z zielonymi szafkami i czarnym, stylowym blatem, którą tak dobrze znają fani programu Katarzyny Bosackiej, nie znajduje się w domu dziennikarki. Katarzyna Bosacka nagrywa filmy na swój kanał w oddzielnym mieszkaniu, które urządziła specjalnie z myślą o swoim programie.

Kuchnia, którą widzimy na nagraniach, jest nowoczesna, minimalistyczna i urzeka soczyście zielonymi frontami dolnej zabudowy, piękną porcelaną schowaną za przeszkloną szafką, a także podłużną wyspą z drewnianym blatem, na której Katarzyna Bosacka przygotowuje swoje flagowe potrawy. 

Czerwono-czarna kuchnia Katarzyny Bosackiej

Na Instagramie Katarzyny Bosackiej co jakiś czas pojawiają się krótkie filmy, które dziennikarka nagrywa ze swojej prywatnej kuchni. Pomieszczenie urządzone jest w nowoczesnym stylu. Przeważa w nim ponadczasowy i elegancki duet bieli i czerni. Biała zabudowa z delikatnym frezowaniem doskonale komponuje się z czarnym blatem i uchwytami szafek w takim samym kolorze. 

Najbardziej zaskakujący jest jednak barwny akcent, który przełamuje biało-czarne kontrasty i wprowadza do kuchni Katarzyny Bosackiej energetyczny, oryginalny twist. To ognista czerwień. Czerwona jest więc kuchenka z piekarnikiem, zawieszony nad nią okap, a także drobne AGD, np. czajnik elektryczny. 

W jadalni dziennikarki zachwyca natomiast drewniany, przeszklony kredens z półkami wypełnionymi porcelaną. Imponująca kolekcja porcelanowych filiżanek i spodków naprawdę robi wrażenie. 

katarzyna bosacka
Autor: instagram.com/katarzynabosacka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE