Mała kuchnia w stylu skandynawskim. Pomysł na kuchnię z salonem w barwach natury

2013-01-14 16:47

Mała kuchnia w stylu skandynawskim do modne i funkcjonalne rozwiązanie do niewielkiego mieszkania. Aranżacja kuchni nawiązuje do natury. Kuchnia z salonem w stylu skandynawskim jest jasna i wygodna. Mała kuchnia wydaje się większa, dzięki otwarciu na salon i jadalnię. W galerii: zdjęcia kuchni.

Spis treści

  1. Mała kuchnia w stylu skandynawskim: zabudowa kuchenna
  2. Mała kuchnia w stylu skandynawskim: ozdobna farba tablicowa
  3. Nowoczesne kuchnie w stylu skandynawskim - zobacz galerie zdjęć

Mała kuchnia w stylu skandynawskim została otwarta na salon i jadalnię. Kuchnia z salonem utrzymana w stylu skandynawskim jest nowoczesna i widna. Centralne miejsce między kuchnią a salonem zajmuje wygodna wyspa, z szerokim dębowym blatem, która może pełnić też funkcje stołu, z wysokimi barowymi krzesłami.

Zobacz: 10x elegancka nowoczesna kuchnia. Piękne inspiracje do kuchni ZDJĘCIA>>

Mała kuchnia w stylu skandynawskim: zabudowa kuchenna

Białe meble z kuchennej zabudowy dobrze komponują się z wiszącymi szarymi szafkami, które wykonano na zamówienie. Dzięki ich szarym błyszczącym frontom aranżacja kuchni nie jest monotonna i nudna. Zabudowa kuchenna sięga sufitu i wygląda, jakby cała była zrobiona na wymiar. Pomiędzy dolnymi i górnymi szafkami położono dekoracyjną tapetę z motywem drzew (Cole&Son). Tapeta jest identyczna, jak ta, którą ozdobiono ścianę przylegającej do jadalni. Jadalnia w stylu vintage nawiązuje do stylu mieszkania dzięki stonowanym barwom i drewnianym elementom - starym kszesłom z lat 60. oraz klasycznemu kredensowi.

Zobacz również: ŻÓŁTA KUCHNIA - pomysł na aranżację małej kuchni w radosnych kolorach>>

Mała kuchnia w stylu skandynawskim: ozdobna farba tablicowa

Małą kuchnię w stylu skandynawskim z przedpokojem łączy ciemnoszara ściana pomalowana farbą tablicową, na której mali mieszkańcy domu wyrażają artystyczne inspiracje. Farba tablicowa daje nie tylko ogromne możliwości dekoracyjne, to także świetna ochrona ściany narażonej na zabrudzenia. Ponieważ farbę tablicowa wymieszano z farbą magnetyczną, do ściany można też przyczepiać notatki magnesami. Farbę tablicową można stosować również na meblach, drewnie, tekturze i innych gładkich powierzchniach. Kuchnia z salonem utrzymana jest w stylu skandynawskim, podobnie jak reszta mieszkania. Aranżacja kuchni w barwach natury została dopasowana do pozostałych pomieszczeń, w których także wiodącymi kolorami są biel, szarość i naturalne odcienie drewna.

Sprawdź: NIEBIESKIE KUCHNIE: ciekawe projekty błękitnych kuchni do małego mieszkania>>

Nowoczesne kuchnie w stylu skandynawskim - zobacz galerie zdjęć