BIAŁE MEBLE w kuchni: projekt MODNEJ kuchni ZDJĘCIA

2013-06-03 14:18

Białe meble kuchenne dobrze będą się prezentować w zestawieniach z innymi kolorami, ale także w projektach białych kuchni w wersji total look. Podpowiadamy, jak i z czym zestawiać białe meble w kuchni ZDJĘCIA

Spis treści

  1. Białe meble kuchenne: smak tradycji
  2. Białe meble kuchenne: nowoczesny projekt kuchni
  3. Białe meble kuchenne - GALERIE ZDJĘĆ

Białe meble kuchenne wyglądają stylowo, a wnętrzu nadają nietypowego, odświętnego charakteru. Projekty kuchni z białymi meblami będą ciekawie wyglądać w klasycznych i nowoczesnych zestawieniach.

Zobacz: Projekt kuchni z wyspą: cegła na ścianie we wnętrzu >>>

Białe meble kuchenne: smak tradycji

Rzędy białych mebli w kuchni o tradycyjnych frontach i kształtach, sprawdzą się w kuchniach w stylu angielskim, prowansalskim oraz skandynawskim. Białe meble w takiej kuchni łączymy z klasycznymi dodatkami – zasłonkami w kratkę czy kwiaty, zazdroskami, ludowymi elementami z fajansu czy w dekoracjach. Taki projekt kuchni sprawdzi się w połączeniu z podłogą z drewna i na przykład cegłą na ścianie. Połączenie elementów wyposażenia i dekoracji z podobnym stylu nada wnętrzu sielskiego i przytulnego charakteru.

Przeczytaj: Podłogi drewniane, wykładziny, posadzki kamienne, płytki - jak o nie dbać? >>>

Białe meble kuchenne: nowoczesny projekt kuchni

Nie tylko tradycyjna kuchnia będzie wyglądała ładnie z białymi meblami. Dobrze sprawdzą się też w projekcie nowoczesnej kuchni – z frontami z MDFu, lakierowanymi lub matowymi oraz z różnymi kolorami szafek górnych i dolnych. Białe meble w kuchni nowoczesnej są proste i funkcjonalne. Dobrze prezentują się w towarzystwie chromowanych kuchennych sprzętów, szkła i kamienia na ścianie. Niezależnie od stylu w projekcie kuchni, białe meble sprawdzą się prawie w każdym wnętrzu. Zestawione z jednym lub kilkoma kolorami wiodącymi dadzą ciekawy efekt w aranżacji kuchni. Zobacz propozycje i zdjęcia kuchni w naszej galerii!

Polecamy: Nowoczesna kuchnia: projekt kuchni w wersji minimalistycznej >>>

Białe meble kuchenne - GALERIE ZDJĘĆ

Przekonaj się, jak prezentują się białe meble w kuchni. Biel pasuje idealnie zarówno do małych pomieszczeń, jak i dużych. Sprawdza się również do aneksów kuchennych. Oto galerie zdjęć, którymi możesz się inspirować, aranżując swoją kuchnię.

Nie przegap: Kuchnia dobrze urządzona, czyli projekt kuchni bez błędów >>>

białe-kuchnie-zdjęcia
Autor: Marcin Czechowicz