POKOJE DZIECIĘCE inspiracje: 10 pomysły na pokój dziecka w jasnych kolorach

Pokoje dziecięce powinny być urządzone w stylu całego domu. Przedstawiamy inspiracje na pokoje dziecięce w stonowanych kolorach. Galeria z 10 pomysłami na ładny pokój dziecka.

pokoje-dziecięce-galeria
pokoje-dziecięce-galeria
pokoje-dziecięce-galeria
pokoje-dziecięce-galeria
pokoje-dziecięce-galeria

Pokoje dziecięce mogą być proste i w jasnych kolorach. Nie zawsze w pokoju dziecka muszą być kolorowe tapety, zasłony, ściany. Przedstawiamy pokoje dziecięce urządzone w jasnej palecie kolorów. Jeśli wybierzemy jasną, neutralną bazę do pokoju dziecka warto wybrać ładne meble, będą pasowały zarówno nowoczesne, jak i rustykalne, a także subtelne dekoracje. Mogą to być na przykład litery na ścianie z imieniem dziecka. W galerii zdjęć pokoje dziecięce inspiracje – 10 pokoi urządzonych prosto i ze smakiem.

Jasne kolory ścian: pokój dziecięcy inaczej

Czy jasne kolory ścian w pokoju dziecięcym są nudne? Obserwując i oglądając zdjęcia pokoi dla dzieci, większość jednak jest kolorowa. Jednak wbrew pozorom kolorowe ściany nie są idealnym rozwiązaniem do pokoju dziecka. Według większości dekoratorów wnętrz powinny być białe lub w jasnych, złamanych jej odcieniach. Jasne ściany w pokoju dziecięcym to bezpieczne i polecane rozwiązanie. Na tle jasnych ścian ładnie można wyeksponować w pokoju dziecka meble i dodatki. Poza tym jasne pokoje dziecięce szybko się nie znudzą, bo łatwo zmieniać w nich wystrój właśnie za sprawą dodatków. W galerii zdjęć wybraliśmy pokoje dziecięce, które urządzono ładnie, skromnie i w jasnej palecie kolorów. Zobaczcie nasze inspiracje na pokoje dziecięce.

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Sara Niedźwiecka

POLECANE ARTYKUŁY