Pokój dla dziewczynki: kącik do nauki

O takim miejscu do nauki marzy każda dziewczynka. Stylowe mebelki i róż ścian tworzą romantyczny pokoik. Tu odrabianie lekcji miesza się z zabawą, a szkolna dorosłość z dziecięcą swobodą.

Pokój dla dziewczynki: kącik do nauki
Pokój dla dziewczynki: kącik do nauki
Pokój dla dziewczynki: kącik do nauki

Pokój dziewczynki jest utrzymany w nieco staroświeckim stylu. Duży otwór w ścianie pełni funkcję wewnętrznego okna i jednocześnie dzieli pomieszczenie na dwie odrębne strefy. W jednej wygospodarowano kąt do nauki, w drugiej znajduje się sypialnia oraz miejsce do zabawy.

Kolorowo, nastrojowo

Proste, białe biurko z szufladą i rustykalne krzesełko to bardzo dziewczęcy zestaw do nauki. Półki na książki z jednej strony stołu i niski pomocnik z drugiej to dobrze pomyślane rozwiązanie. Dziecko, odrabiając lekcje czy rysując, ma wszystko pod ręką. Słodka jest także zastosowana w pokoiku kolorystyka. Pomalowane na biało meble ładnie wyglądają na tle różowej ściany, w ulubionym kolorze prawie wszystkich małych dziewczynek. Wiśniowa lampka wyraźnie odcina się od tła ściany. W dekoracji mebli i dodatkach motywem przewodnim jest... szara myszka.

W aranżacji użyto: biurko z krzesłem, 1000 zł, szafka, 550 zł, pudełka, 100 zł/szt., kubek, 29 zł, myszka, 29 zł, mata z kieszeniami, 140 zł, tablica, 350 zł, Sia

Ocena: 0
Tekst: Magdalena Łukasiewicz Zdjęcia: Radosław Wojnar

POLECANE ARTYKUŁY