Farba tablicowa w pokoju dla dziecka. Wideo

 Farba tablicowa

Farba tablicowa to super pomysł na dekorację ścian w pokoju dziecięcym.

Fot. Mariusz Bykowski

Pokój dla dziecka to wyzwanie dla każdego projektanta wnętrz. Trudno bowiem sprawić, że będzie to dziecięcy pokój marzeń. Pomóc w tym może farba tablicowa, dzięki której nasze pociechy będą mogły same, używając kredy, decydować o wyglądzie ścian. A jeśli farba to zbyt duży krok, można użyć naklejki pełniącej funkcję aplikacji tablicowej.

Pokój dla dziecka: farba tablicowa

Farba tablicowa pozwoli dziecku wykreować swój własny świat. Pokój dla dziecka stanie się dzięki niej bardziej kolorowy i przyjazny pociechom, które będą w nim mieszkały. Farba tablicowa może byc zastosowana w różnych miejsach - na ścianach, frontach mebli, stolikach a więc właściwie wszędzie tam, gdzie nam podpowie wyobraźnia. Dzięki niej ściana w pokoju Twojego dziecka nabierze wymiaru spełnionego marzenia. Dziecko będzie mogło malować, rysować i przyczepiać zdjęcia, pocztówki lub swoje obrazki. Wystarczy, że urządzając pokój najpierw położy się farbę magnetyczną a później dopiero farbę tablicową. Jeśli jednak nie jesteś pewien, czy jest to właściwe rozwiązanie, możesz najpierw zrobić test. Wystarczy zakupić aplikacje tablicowe.

Nalepki ścienne: alternatywa dla farby tablicowej

Aplikacje tablicowe, czyli nalepki ścienne które pełnią taką samą rolę jak farba tablicowa, to dobra alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą malować pokoju. Naklejki te mają różne kształty, co sprawia że niezależnie od gustu dziecka, zawsze można je dopasować do aranżacji wnętrza. A jeśli nam się znudzą, bądź nie spodobają w danym miejscu, możemy je z łatwością zdjąć i przełożyć w inne miejsce, albo oddać kolejnemu dziecku.

Malowanie farbą tablicową w pokoju dziecka: wideo

 

Farba tablicowa we wnętrzu: galerie zdjęć

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Mariusz Bykowski

POLECANE ARTYKUŁY