Zrób to sam: PRZYBORNIK na biurko z rolek po papierze WIDEO. Wyprawka dla ucznia

 Piórnik - wyprawka dla ucznia

Fot. Redakcja

Przybornik na biurko – lub piórnik dla ucznia jest prosty do wykonania, a jednocześnie bardzo tani. Wystarczą rolki po papierze toaletowym lub ręcznikach kuchennych, kolorowy papier i klej. Zobacz nasz pomysł na Zrób to sam: przybornik na biurko.

Samodzielnie wykonany piórnik - przybornik na biurko spodoba się każdemu uczniowi – tym bardziej, że wzór na papierze do oklejania możemy wybrać taki, który spodoba się dziecku. Zrób to sam: robimy przybornik na biurko.

Zrób to sam: przybornik na biurko

Aby wykonać przybornik na biurko będziemy potrzebować: rolki po papierze, rolki po ręcznikach, papier do decoupage, tektura, klej docoupage, farby, lakier, ołówek, linijka, a także klej do klejenia na gorąco.

Zrób to sam: przybornik na biurko - krok po kroku

Dopasowujemy rolki do wysokości przyborów szkolnych, a następnie malujemy ich środek farbami. Z kolorowego papieru wycinamy odpowiedniej wielkości formy do oklejenia rolek i oklejamy je.
Ozdobione rolki sklejamy ze sobą w wybranej konfiguracji, aby stworzyły przybornik na biurko. Z tektury wycinamy denko, malujemy na odpowiedni kolor i przyklejamy do przybornika. Na koniec całość malujemy lakierem, który usztywni i utrwali przybornik.

Zobacz WIDEO, jak krok po kroku zrobić piórnik – przybornik na biurko!

 

Galerie inspiracji: urządzamy pokój dla ucznia

Kącik do pracy
camera

Biurko dla dziecka i do gabinetu: modne pomysły na kącik do pracy

Autor: Designersko.pl

LISTA ZAKUPÓW

Ocena: 0
Zdjęcia: Redakcja

POLECANE ARTYKUŁY