Sypialnia w barwach jesieni

Twórcze podejście do urządzania sypialni zapełniło ją obrazami i nadało ciemną oprawę w barwach jesieni. Teraz kusi malowniczym kontrastem kolorów, zachęca do relaksu.

Sypialnia w barwach jesieni
Sypialnia w barwach jesieni
Sypialnia w barwach jesieni
Sypialnia w barwach jesieni

Sztuka uwrażliwia, pobudza wyobraźnię, skłania do marzeń. Jest więc idealną towarzyszką w sypialni. Zwykle w pobliżu łóżka wiesza się obraz, ale my nie poprzestaliśmy na jednym. Zapełniliśmy wnętrze kompozycją złożoną ze zdjęć oprawionych w ramy. Równie atrakcyjnie w tym miejscu mogą się prezentować inne dzieła sztuki, obrazy olejne, grafiki, akwarele i płaskorzeźby. Ciemne tło dodało głębi jasnym płaszczyznom zdjęć domowej kolekcji, które dzięki temu prezentują się szczególnie efektownie. Urodę prac wydobywa punktowe dekoracyjne światło zamocowane nad nimi.

W sypialni oprócz ciemnych ścian, brązowy odcień mają także meble, a granica pomiędzy jednymi i drugimi zdaje się zacierać. Kompozycję brązów rozjaśniły beżowa podłoga, biel pościeli oraz zasłony. Efektownym urozmaiceniem są jasne zielenie. W tym kolorze są abażur, dywan, pled i poduszki, które zestawione z brązami wydają się bardziej wyraziste. Zawężona gama kolorów ma w takiej sypialni dodatkowy sens.

Ocena: 0
Tekst: Anna Kolczyńska Stylizacja: Karolina Chmielnik-Dubaj Zdjęcia: Marcin Czechowicz

POLECANE ARTYKUŁY