Prezent na walentynki dla chłopaka, narzeczonego, męża. Co kupić?

Prezent walentynkowy dla męża, narzeczonego czy chłopaka to zawsze duże wyzwanie. Co wybrać, aby trafić w gust obdarowanego i sprawić mu przyjemność, jednocześnie dając wyraz temu, że jest w naszym życiu osobą zupełnie wyjątkową? Oto nasze propozycje.

Prezent na walentynki dla niego: modny gazetnik Mino gold
Prezent na walentynki dla niego.
Prezent na walentynki dla niego. Co kupić chłopakowi, narzeczonemu, mężowi?
Prezent na walentynki dla niego. Co kupić chłopakowi, narzeczonemu, mężowi?
Prezent na walentynki dla niego. Co kupić chłopakowi, narzeczonemu, mężowi?

Pierwsze kryterium, którym możesz się kierować, wybierając prezent na walentynki dla chłopaka, narzeczonego czy męża, to zainteresowania – najlepiej wybierz wspólne, tak aby prezent nawiązywał do waszej relacji. Lubicie podróżować – postaw na mapę, na której będziecie mogli zaznaczać odwiedzone razem miejsca; interesujecie się zdrowym trybem życia – twojego partnera ucieszy zestaw pojemników na zdrowy lunch do pracy.

.. Jak nakryć stół do walentynkowej kolacji? INSPIRUJĄCE STYLIZACJE

Druga opcja, to walentynkowy prezent praktyczny, ale osobisty – akcesoria do pielęgnacji skóry twarzy czy zarostu, kubek z wesołym napisem (a może dwa, do pary, z myślą o wspólnej porannej kawie?) czy ulubione perfumy. Trzecia możliwość to prezent ściśle kojarzący się ze świętem zakochanych, np. ozdobiony motywem serca. Ponieważ w tym przypadku nietrudno o kicz, kieruj się zasadą „mniej znaczy więcej”. Wybierz coś do domu – np. foremkę do jajek sadzonych w kształcie serca czy pościel z walentynkowym motywem.

.. Prezent na walentynki dla dziewczyny, narzeczonej, żony. Co kupić? GALERIA INSPIRACJI

Prezent walentynkowy może być rzeczowy, ale możemy się pokusić o przygotowanie na przykład uroczystej i wyjątkowej kolacji walentynkowej. Miłym wstępem do Walentynek może być także pomysłowa dekoracja domu na walentynkowy wieczór. Zawsze świetnym prezentem z okazji tego święta jest trójwymiarowa karta na walentynki. Dlatego prezenty walentynkowe dla niej i dla niego nie muszą być bardzo serio. Ważne by sprawiły przyjemność i wywołały uśmiech. By ukochana osoba wiedziała, że przygotowując czy kupując prezent, chcieliśmy sprawić przyjemność i myśleliśmy o niejkostki lodu w kształcie serc.

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst:: ZM Zdjęcia: Photos.com

POLECANE ARTYKUŁY