Kartka na walentynki w trójwymiarze DIY: 3 pomysły ZRÓB TO SAM

2022-02-02 9:26
Kartka na walentynki w trójwymiarze DIY: 3 pomysły ZRÓB TO SAM
Autor: GettyImages Jak zrobić kartkę walentynkową dla ukochanej osoby? Podsuwamy 3 instrukcje krok po kroku na przestrzenne kartki walentynkowe – karnety 3D!

Kartki na walentynki w trójwymiarze to łatwy i oryginalny sposób na zaskoczenie naszej drugiej połówki; za pomocą prostych narzędzi możemy stworzyć prezent nieszablonowy i estetyczny. Z instrukcji podanej poniżej dowiedz się, jak zrobić walentynkę trójwymiarową!

Walentynki są coraz bliżej, dlatego w dziale Zrób to sam podpowiadamy, jak zrobić kartkę na walentynki. Nasza kartka na walentynki nie jest typową, słodką kartką z serduszkami, dlatego też spokojnie można obdarować nią mężczyznę.

Zobacz też: Dekoracja stołu na walentynki. Pomysły na romantyczne dekoracje stołu!

Kartki na walentynki w trójwymiarze: zrób to sam

Do stworzenia kartki na walentynki będziemy potrzebować:

  • kolorowy karton – na przykład kolorowy blok techniczny,
  • podkładkę, na której będziemy ciąć papier,
  • linijkę,
  • nożyk introligatorski,
  • ołówek,
  • klej,
  • gumkę.

Wybieramy dwa kartony - z każdego arkusza A4 potrzebujemy połówkę. Na białej kartce projektujemy wybrany napis. Następnie rysujemy pomocnicze linie na kolorowym papierze. Ołówkiem lekko rysujemy linie, aby łatwo można było je potem zetrzeć.

Dokładnie nożykiem introligatorskim wycinamy zaznaczony napis, tak aby trzymał się kartki krawędziami liter. Następnie „odginamy” literki na zewnątrz i nadajemy im pionowy kształt. Kartkę w drugim kolorze również składamy na pół.

Części ruchome tyłu kartki z literkami smarujemy klejem i łączy dwa kolory kartek ze sobą. Wewnątrz kartki na walentynki zostaje miejsce na romantyczne życzenia.

Nie przegap: Walentynki w domu: jaki prezent na walentynki dla domatora?

                       Własnoręczny prezent na walentynki: zakładka do książki ZRÓB TO SAM!

                       Walentynki: romantyczna dekoracja domu

Dekoracje na Walentynki - inspiracje (ZOBACZ GALERIE ZDJĘĆ)

Atmosferę Dnia Zakochanych możemy osiągniąć nie tylko podczas przygotowywania prezentów dla drugiej połówki - z galerii zdjęć zamieszczonych poniżej przyjrzyj się oryginalnym aranżacjom wnętrz specjalnie z okazji Walentynek!

Kwiaty na Walentynki: co znaczą kolory kwiatów
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Letnie leniuchowanie - w numerze podpowiedzi, jak urządzić i wyposażyć salon pod chmurką. W ABC stylu angielska łazienka - podobną możesz mieć u siebie.

Kup dostęp od 1 zł
Moje Mieszkanie - Lipiec 2022