Dekoracja stołu na Walentynki. Pomysły na romantyczne dekoracje stołu!

2018-01-01 17:11 Milena Tuzimek

Walentynkowa kolacja wymaga wyjątkowej oprawy. Oprócz wykwintnych potraw powinniśmy też zadbać o odpowiednią dekorację stołu. Elegancki obrus, zastawa stołowa i czerwone dodatki - to idelana propozycja dekoracji stołu na walentynkową kolację!

Planując walentynkową kolację musimy pamiętać o dopracowaniu każdego szczegółu tak, aby wypadła jak najlepiej. Najważniejszym elementem kolacji są oczywiście dania, które zamierzamy podać, jednak nie możemy zapominać o oprawie - to ona pomoże nam zbudować nastrój i wprowadzić romantyczną atmosferę.

Walentynki: dekoracja stołu na Walentynki!

Walentynkowa dekoracja stołu powinna być elegancka, wytworna i najlepiej jeśli w jakimś stopniu nawiąże ona do święta zakochanych. Uniwersalnym i eleganckim kolorem, który zawsze prezentuje się doskonale jest oczywiście biel. Biały obrus, zastawa w tym samym kolorze i złote dodatki to kompozycja, która sprawdzi się na walentynkowej kolacji, ale możemy też sięgnąć po nią podczas uroczystego obiadu czy urodzinowego przyjęcia.

.. Prezent na walentynki dla chłopaka, narzeczonego, męża. Co kupić? GALERIA INSPIRACJI

.. Prezent na walentynki dla dziewczyny, narzeczonej, żony. Co kupić? GALERIA INSPIRACJI

Kolejną propozycją będzie dekoracja stołu z czerwienią w roli głównej. Jak wiadomo kolor miłości podkręci stylizację i bez trudu stworzymy romantyczny nastrój. Na białym obrusie możemy położyć czerwony bieżnik lub dwie podkładki w tym kolorze. Zastawa oczywiście najlepiej jeśli będzie biała. Kolejnym elementem dekoracyjnym na stole mogą być czerwone świeczniki lub lampiony, które stworzą przyjemną atmosferę. Na stole może pojawić się bukiet kwiatów lub dekoracyjne elementy z brokatem, który będzie mienił się w blasku świec. W galerii znajdziecie pomysły na walentynkową dekorację stołu. Zainspirujcie się nimi!

NOWY NUMER

Maj w M jak Mieszkanie wabi kolorami i zachęca do zmian w domu. Prezentuje piękne przedmioty i aranżacje w pastelowych odcieniach różu, błękitu, żółtego i zieleni.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Maj 2021