Fascynacja skandynawskim stylem wciąż trwa i zapewne trwać będzie jeszcze długo. Powód jest oczywisty, skandynawskie wnętrza wyróżniają się funkcjonalnością, estetyką i prostotą. Zobacz, jakie dodatki do wnętrz pomogą Ci w stworzeniu oryginalnego wnętrza w skandynawskim stylu.

Dodatki do wnętrz: styl skandynawski

Poduchy dekoracyjne, świeczniki, lampiony, ciekawie zaprojektowane lampy to najpopularniejsze skandynawskie dodatki. Czym się wyróżniają? Na pewno biała barwą i ciekawymi projektami. Drewno, len, bawełna są głównymi materiałami, którymi zdobią skandynawskie wnętrza. Cechą charakterystyczną skandynawskich wnętrz są meble, akcesoria i przedmioty stylizowane na stare, jakby przeszły zabieg renowacji i pozostawione zostały w niezbyt perfekcyjnym stanie.
To zabieg aranżacyjny, ale często dający zaskakujące, niesamowite wręcz efekty.

Styl skandynawski: harmonijna aranżacja wnętrz

Urządzanie wnętrz w skandynawskim stylu pozwala na łączenie tego, co stare i nowe, rustykalne dekoracje z nowoczesnymi. Jak widać w naszej galerii dodatków w skandynawkim stylu bogactwa inspiracji nie brakuje.
Podstawą tego stylu są biele i szarości, a także drewno – naturalne lub malowane na biało. Takie jest uniwersalną bazą, do której łatwo dopasować elementy dekoracyjne. Styl skandynawski jest wyjątkowo przyjazny dla miłośników wnętrzarskich eksperymentów.  Neutralne tło „przyjmuje” wszelkie barwy i wzory, które przy zachowaniu odrobiny dyscypliny kolorystycznej tworzy zgraną całość.

Mode dodatki w skandynawskim stylu: GALERIA ZDJĘĆ.