Ładna aranżacja salonu z DUŻĄ SOFĄ. 10 pomysłów ZDJĘCIA SALONÓW

2013-06-10 19:05

Obejrzyj zdjęcia salonu z nowoczesną, dużą sofą i wybierz najciekawszą propozycję dla siebie. Zobacz, jak łądnie dopasować i wkomponować dużą sofę w aranżacji salonu. Nowoczesna aranżacja salonu: inspiracje i zdjęcia!

Spis treści

  1. Aranżacja salonu: wybieramy sofę
  2. Nowoczesna sofa w aranżacji salonu

Wybierając sofę do salonu, hołdujemy zasadzie: im większa tym lepsza. Dobieramy sofę, na której można się wyciągnąć i wygodnie usiąść w otoczeniu poduch. Mimo że takie meble wypoczynkowe zajmują dużo miejsca, dziś sofy przekonują nas nowoczesnym wzornictwem, komfortem i jakością wykonania. Duża sofa wyznacza elegancję salonu. Aranżacja salonu z dużą sofą: zobacz w galerii 10 łądnych projektów!

Aranżacja salonu: wybieramy sofę

Komfort sofy jest bardzo ważny, szczególnie jeśli chodzi o salon. Jak wybrać wygodną i oryginalną sofę? Jeśli aranżacja salonu jest trochę nudna, wówczas sofa w intensywnym kolorze będzie idealna. Zaś białe sofy w salonie będą wyglądać wyjątkowo elegancko. Rzadko pojawiają się w salonie duże sofy, utrzymane w kwiatowe wzory. To rozwiązanie dla dwóch sof, stojących naprzeciw siebie, dla wnętrza w angielskim stylu.

Salon jest tym miejscem gdzie spędzamy sporo czasu, dlatego należy zadbać, aby był funkcjonalnie umeblowany. Pamiętaj, więc, że jeśli decydujesz się na aranżację salonu z dużą sofę trzeba zredukować ilość innych mebli.

Nowoczesna sofa w aranżacji salonu

Nowoczesna aranżacja salonu ma bardzo często sofę umieszczoną w centrum, a asymetryczne kształty sofy pozwalają na wiele kombinacji. Duże sofy są utrzymane w nowoczesnej linii i mają bardzo proste formy z szerokimi oparciami i podgłówkami. Często można też poszczególne elementy dowolnie zestawiać lub modelować kształt kanapy luźnymi poduchami, z których składa się oparcie. Nowoczesne sofy skórzane mogą być wsparte na drewnianych nogach o różnych kształtach. Jednak ich lekkość najlepiej podkreślają nóżki metalowe ze szlifowanej stali, metalu w kolorze chromu.

Duże modułowe sofy, które pomieszczą całą rodzinę są idealne do przestronnego i nowoczesnego salonu. Sofa to mebel bardzo często eksponowany w naszych salonach. Mimo wielu dostępnych możliwości dostępnych, wielu różnorodnych materiałów, kolorów i wzorów wciąż najczęściej wybieramy nowoczesną klasykę, stonowane kolory i minimalizm w aranżacji salonu.

Zobacz eleganckie, duże i wygodne sofy w aranżacji salonu w naszej galerii zdjęć!

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE