Ładna aranżacja salonu z DUŻĄ SOFĄ. 10 pomysłów ZDJĘCIA SALONÓW

2013-06-10 19:05

Obejrzyj zdjęcia salonu z nowoczesną, dużą sofą i wybierz najciekawszą propozycję dla siebie. Zobacz, jak łądnie dopasować i wkomponować dużą sofę w aranżacji salonu. Nowoczesna aranżacja salonu: inspiracje i zdjęcia!

Spis treści

  1. Aranżacja salonu: wybieramy sofę
  2. Nowoczesna sofa w aranżacji salonu

Wybierając sofę do salonu, hołdujemy zasadzie: im większa tym lepsza. Dobieramy sofę, na której można się wyciągnąć i wygodnie usiąść w otoczeniu poduch. Mimo że takie meble wypoczynkowe zajmują dużo miejsca, dziś sofy przekonują nas nowoczesnym wzornictwem, komfortem i jakością wykonania. Duża sofa wyznacza elegancję salonu. Aranżacja salonu z dużą sofą: zobacz w galerii 10 łądnych projektów!

Aranżacja salonu: wybieramy sofę

Komfort sofy jest bardzo ważny, szczególnie jeśli chodzi o salon. Jak wybrać wygodną i oryginalną sofę? Jeśli aranżacja salonu jest trochę nudna, wówczas sofa w intensywnym kolorze będzie idealna. Zaś białe sofy w salonie będą wyglądać wyjątkowo elegancko. Rzadko pojawiają się w salonie duże sofy, utrzymane w kwiatowe wzory. To rozwiązanie dla dwóch sof, stojących naprzeciw siebie, dla wnętrza w angielskim stylu.

Salon jest tym miejscem gdzie spędzamy sporo czasu, dlatego należy zadbać, aby był funkcjonalnie umeblowany. Pamiętaj, więc, że jeśli decydujesz się na aranżację salonu z dużą sofę trzeba zredukować ilość innych mebli.

Nowoczesna sofa w aranżacji salonu

Nowoczesna aranżacja salonu ma bardzo często sofę umieszczoną w centrum, a asymetryczne kształty sofy pozwalają na wiele kombinacji. Duże sofy są utrzymane w nowoczesnej linii i mają bardzo proste formy z szerokimi oparciami i podgłówkami. Często można też poszczególne elementy dowolnie zestawiać lub modelować kształt kanapy luźnymi poduchami, z których składa się oparcie. Nowoczesne sofy skórzane mogą być wsparte na drewnianych nogach o różnych kształtach. Jednak ich lekkość najlepiej podkreślają nóżki metalowe ze szlifowanej stali, metalu w kolorze chromu.

Duże modułowe sofy, które pomieszczą całą rodzinę są idealne do przestronnego i nowoczesnego salonu. Sofa to mebel bardzo często eksponowany w naszych salonach. Mimo wielu dostępnych możliwości dostępnych, wielu różnorodnych materiałów, kolorów i wzorów wciąż najczęściej wybieramy nowoczesną klasykę, stonowane kolory i minimalizm w aranżacji salonu.

Zobacz eleganckie, duże i wygodne sofy w aranżacji salonu w naszej galerii zdjęć!