Aranżacja salonu w lofcie imponuje konsekwencją kolorów i ciekawych dodatków. Wnętrze jest ciekawe i przestronne, a sześciometrowe okna, przez które do wnętrza loftu przebija się zieleń, sprawiają, że aranżacja salonu robi imponujące wrażenie.

Aranżacja salonu: nowoczesny design

W aranżacji salonu urządzonego w lofcie główną rolę pełni wyspa relaksu, czyli szara kanapa „Carmo” z BoConcept. Z sufitu świecą na nią lampy „Cage” firmy Foscarini, wzorowane na górniczych, z boku – stojąca lampa z kolekcji „Diesel” tej samej firmy oraz kinkiety polskiej firmy Aquaform. Na podłodze z dębu barwionego (deska trójwarstwowa) dywan i stolik „Poly” z Comforty. Na kultowym fotelu „Coconut” (projekt George’a Nelsona dla Vitry) jako kolorystyczny akcent niebieska poduszka z BoConcept. Ta barwa wędruje po całym apartamencie – zarówno w dodatkach jak i wykonczeniu.

Aranżacja loftu: industrialny charakter

Salon w lofcie jest dwukondygnacyjny, na drugi poziom wiodą potężne schody. Konstrukcja schodów jest stalowa, malowana na biało. Stopnice z blachy ryflowanej dobrze wyglądają w zestawieniu z użytymi tu materiałami wykończeniowymi. Wysoką wąską ścianę tuż przy balustradzie pokrywa betonowa okładzina BE Concrete. Industrialnego charakteru nietypowemu wnętrzu dodają aluminiowa ślusarka okienna, stalowe belki stanowiące obramowanie przejścia między jadalnią i salonem, schody ze stopniami z blachy ryflowanej i górnicze lampy.

Aranżacja salonu w lofcie jest nowoczesna i ciekawa. Wnętrze utrzymane w spójnej szarej tonacji z turkusowymi dodatkami zachwyca widokiem za oknem i nowoczesnym designem.