Mały salon potrzebował uporządkowania. Właściciele mieszkania zgłosili się do programu Dekoratornia. Efekt znakomity! Metamorfoza wnętrza salonu zachwyciła domowników. Jeśli szukasz pomocy w urządzeniu własnego mieszkania, skorzystaj z pomocy stylistów wnętrz z programu Dekoratornia.

Dekoratornia: zgłoś się do programu >>>

Oto mały salon, który przeszedł metamorfozę w programie Dekoratornia. Po pierwsze zmieniono układ mebli w salonie. W tym celu na jednej ze ścian powstałą duża i pojemna zabudowa na wymiar, dzięki czemu właściciele mogli zrezygnować z dodatkowych szafek i mebli do przechowywania, co zgracało mały salon.

Dekoratornia: metamorfoza salonu z kolorem

Kolory w małym salonie przed metamorfozą nie dodawały mu uroku: łososiowe ściany i sufit nieco przytłaczały małe wnętrze. W trakcie metamorfozy w programie Dekoratornia wprowadzono do salonu chłodny odcień szarości i dużo bieli, dzięki temu wnętrze stało się bardziej eleganckie.

Jasne kolory wprowadził do wnętrza salonu harmonię oraz nieco powiększył optycznie przestrzeń. Sufit do tej pory pomalowany w kolorze ścian został przemalowany na biało, dzięki czemu mały salon nie wydaje się już tak niski. Zmianie uległa podłoga – do tej pory ciemna. Po metamorfozie zaprojektowanej przez stylistów z programu Dekoratornia na podłodze znalazł się bambus w słomkowym odcieniu, który ocieplił wnętrze i dodał mu szyku.

Wnętrze salonu zdominował kolor biały - ciężkie meble, które przytłaczały mały salon zastąpiono w metamorfozie Dekoratorni lżejszymi, kolor biały wprowadził zaś lekkość. Ściana rtv została ozdobiona panelami ściennymi z pieńkami drewna co ozdobiło wnętrze. Ciekawym pomysł projektantów z programu Dekoratornia było zastosowanie biokominka w zabudowie salonu.